Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 154 / 7 / 0

Ludzie ja to brałem dzień w dzień przez 2-3 lata serio wiem co pisze.
Ale jak to zlewacie to wasza sprawa.
To miesza w GABA bardziej niż każda inna substancja jaką znam.
Ale co tam, leczcie się tym syfem, tylko potem nie płaczcie.
  • 411 / 66 / 0

Dobra będziemy się leczyć i płakać też nie będziemy, nie nad używając tej substancji, nie wychodząc na wysokie dawki, zero ciągów, w cyklu 1-0-0, 75 mg dziennie, bez łączenia z alkoholem i innymi urzywkami.

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.
  • 306 / 29 / 0

Przecież tutaj jest niewielu co bierze to długo a jeśli tak to większa część z innymi lekami (jak misspill). Tu nie chodzi o odczucia osobiste, w Finlandii psychiatrzy przestali wypisywać lyricę i generyki na wszelkie problemy mentalne (znowu --> znają dłużej bo była refundowana lyrica a u nas stała po 250 nim pfuckizer stracił patent) - zostawiono to tylko dla ludzi z bólami wszelakimi czy po amputacjach. Oczywiście szczęśliwcy będą korzystali latami biorąc to na GAD, jednak dużo ludziom pomoże na trochę - rok, 2, 5? A potem? Przecież technicznie to ulepszona wersja fenibutu, są jednostki co będą brać fenia 3 miechy w dawce 700mg (w takiej dawce słabo ryje gaba b, nie ryje gaba a a działa głównie przez te powinowactwo do Ca2+). Po 3 miechach na feniu odstawka jest bombowa (zaleczy ją oczywiście prega) o czym wiadomo powszechnie. Ludzie płaczą - wjebałem sie w fenibut i baklofen nie pomaga. Bo problem tkwi w tym, w czym tkwi u ludzi podatnych na powinowactwo do dołka z wapnem w tle.

Zgadzam się z przedmówcą, wystarczy mieć jakiś dobry gen i pregaba to cukierki. Zniosą lęki, będzie fajnie, opio skręt czy benzo skręt zaleczony. Jak ktoś myśli, że substancja, która prócz kurewskiego bólu neuropatycznego potrafi pomóc w bezbolesnej odstawce benzo jest bezpieczna - no cóż. Ogólnie wiadomo tyle, że pełen zakres działania na ludzki mózg i flaki nie został dokładnie przebadany. Twórcy tego cuda specjalnie wjebali tyle uboków w ulotkę, jak na cudowny lek trochę dużo. Okularki, lyrica survivors i poczytajcie jakie to bezpieczne.
  • 1596 / 301 / 0

pewnie niebezpieczne

ale w porównaniu do walenia wódy 24/7 to wciąż witamina C :krowa:
  • 519 / 31 / 0

Macie rozmazany obraz po tym
Dawki 300mg
  • 2757 / 609 / 0

Tak, może być, na początku akomodacja nieźle świruje, potem się stabilizuje, ale generalnie pogarsza wzrok nietrwale, na czas stosowania.
  • 387 / 16 / 0

Nie wiem czy tylko ja tak mam czy wy tez zauwazyliscie ? Linefor a pregabalina z mylana i mam wrazenie jakby pregabalina z mylana lepiej dzialala .tez to zauwazyliscie czy to tylko takie moje odczucie ?
  • 53 / 1 / 0

No ja się podbijam do pytania, jak to jest możliwe że Lyrica kosztuję 2 stówy i rzekomo działa tak samo jak te alternatywy za 30 zł. I od razu mogę spytać czy substancje odurzające podczas brania pregaby już na stałe pieprzą jej działanie czy z czasem zachodzi ponownie ten oczekiwany efekt terapeutyczny ? Pooozdróweczki.
  • 519 / 31 / 0

@ToMashov
Jest to normalnie możliwe bo lycra to oryginalny lek, wymyślili go więc sprzedają za tyle ile chcą. Mają ileś tam czasu patent i monopol na sprzedaż. A po tym czasem inne firmy farmaceutyczne produkują już coś wynyslonego. Nie wiem czy da się to prościej wytłumaczyć. Generalnie substancja jest ta sama i to laboratoryjne i nie ma możliwości żeby z innej firmy działało inaczej, to wkreta.
Substancje odurzajace to szeroki temat. Co ile, jaki okres. Bez sensu na pewno brać pregabaline i cpac do tego. Efekt jakiś będzie ale to tyranie w neuroprzekaznikach może się skończyć kłopotem.
  • 53 / 1 / 0

@rodozz313 Uhuhu, tak więc mogę to streścić w ten sposób. Podczas 6 miesięcy brania pregaby zdażyło się już ok. 10 alkoholizacji ( raczej to były piwka ) no i z 0.5 ketona i 0.6 fety. Brzmi to tragicznie, ale mój znachor mi powiedział, że jakbym jeszcze pół roku został na Pregabie to mogło by dać owocny efekt, a ja już nawet w doborowym towarzystwie nie jebne jednego piwka bo już doskonale wiem jak to się skończy. Jakbym to utrzymał to myślę, że jakiś sens by to wszystko miało. I co rozumiesz przez " skończyć kłopotem " jaki to co napisałem może mieć skutek ?
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata