Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderator: GABA

Posty: 4651 Strona 280 z 466
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 191 / 12 / 0

Ludzie ja to brałem dzień w dzień przez 2-3 lata serio wiem co pisze.
Ale jak to zlewacie to wasza sprawa.
To miesza w GABA bardziej niż każda inna substancja jaką znam.
Ale co tam, leczcie się tym syfem, tylko potem nie płaczcie.
Rejestracja: 2016
  • 558 / 113 / 0

Dobra będziemy się leczyć i płakać też nie będziemy, nie nad używając tej substancji, nie wychodząc na wysokie dawki, zero ciągów, w cyklu 1-0-0, 75 mg dziennie, bez łączenia z alkoholem i innymi urzywkami.

Ayahuaska w leczeniu uzależnień

Dr Jacques Mabit jest założycielem i kierownikiem Takiwasi, centrum rehabilitacji uzależnionych od narkotyków i badań nad tradycyjną medycyną, znajdującego się w Tarapoto w prowincji San Martin w Peru. Jest także profesorem nadzwyczajnym, odpowiedzialnym za studia nad medycyną tradycyjną na Universidad Cientifica del Sur w Limie, Peru oraz został wyróżniony tytułem honorowego członka Peruwiańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego. W 1996 roku wybrano go członkiem Ashoka Foundation. W niniejszym artykule opisuje terapeutyczny potencjał ayahuaski w zwalczaniu uzależnień.

Efedryna w przesyłce pocztowej z Chin

Łącznie w kontrolowanej przesyłce znajdowało się 2880 kapsułek z niedozwoloną zawartością.
Rejestracja: 2018
  • 678 / 120 / 0

Przecież tutaj jest niewielu co bierze to długo a jeśli tak to większa część z innymi lekami (jak misspill). Tu nie chodzi o odczucia osobiste, w Finlandii psychiatrzy przestali wypisywać lyricę i generyki na wszelkie problemy mentalne (znowu --> znają dłużej bo była refundowana lyrica a u nas stała po 250 nim pfuckizer stracił patent) - zostawiono to tylko dla ludzi z bólami wszelakimi czy po amputacjach. Oczywiście szczęśliwcy będą korzystali latami biorąc to na GAD, jednak dużo ludziom pomoże na trochę - rok, 2, 5? A potem? Przecież technicznie to ulepszona wersja fenibutu, są jednostki co będą brać fenia 3 miechy w dawce 700mg (w takiej dawce słabo ryje gaba b, nie ryje gaba a a działa głównie przez te powinowactwo do Ca2+). Po 3 miechach na feniu odstawka jest bombowa (zaleczy ją oczywiście prega) o czym wiadomo powszechnie. Ludzie płaczą - wjebałem sie w fenibut i baklofen nie pomaga. Bo problem tkwi w tym, w czym tkwi u ludzi podatnych na powinowactwo do dołka z wapnem w tle.

Zgadzam się z przedmówcą, wystarczy mieć jakiś dobry gen i pregaba to cukierki. Zniosą lęki, będzie fajnie, opio skręt czy benzo skręt zaleczony. Jak ktoś myśli, że substancja, która prócz kurewskiego bólu neuropatycznego potrafi pomóc w bezbolesnej odstawce benzo jest bezpieczna - no cóż. Ogólnie wiadomo tyle, że pełen zakres działania na ludzki mózg i flaki nie został dokładnie przebadany. Twórcy tego cuda specjalnie wjebali tyle uboków w ulotkę, jak na cudowny lek trochę dużo. Okularki, lyrica survivors i poczytajcie jakie to bezpieczne.
Rejestracja: 2014
  • 1749 / 426 / 0

pewnie niebezpieczne

ale w porównaniu do walenia wódy 24/7 to wciąż witamina C :krowa:
Rejestracja: 2016
  • 959 / 82 / 0

Macie rozmazany obraz po tym
Dawki 300mg
Rejestracja: 2016
  • 2777 / 741 / 0

Tak, może być, na początku akomodacja nieźle świruje, potem się stabilizuje, ale generalnie pogarsza wzrok nietrwale, na czas stosowania.
Rejestracja: 2019
  • 1121 / 87 / 0

Nie wiem czy tylko ja tak mam czy wy tez zauwazyliscie ? Linefor a pregabalina z mylana i mam wrazenie jakby pregabalina z mylana lepiej dzialala .tez to zauwazyliscie czy to tylko takie moje odczucie ?
Rejestracja: 2019
  • 126 / 8 / 0

No ja się podbijam do pytania, jak to jest możliwe że Lyrica kosztuję 2 stówy i rzekomo działa tak samo jak te alternatywy za 30 zł. I od razu mogę spytać czy substancje odurzające podczas brania pregaby już na stałe pieprzą jej działanie czy z czasem zachodzi ponownie ten oczekiwany efekt terapeutyczny ? Pooozdróweczki.
Rejestracja: 2016
  • 959 / 82 / 0

@ToMashov
Jest to normalnie możliwe bo lycra to oryginalny lek, wymyślili go więc sprzedają za tyle ile chcą. Mają ileś tam czasu patent i monopol na sprzedaż. A po tym czasem inne firmy farmaceutyczne produkują już coś wynyslonego. Nie wiem czy da się to prościej wytłumaczyć. Generalnie substancja jest ta sama i to laboratoryjne i nie ma możliwości żeby z innej firmy działało inaczej, to wkreta.
Substancje odurzajace to szeroki temat. Co ile, jaki okres. Bez sensu na pewno brać pregabaline i cpac do tego. Efekt jakiś będzie ale to tyranie w neuroprzekaznikach może się skończyć kłopotem.
Rejestracja: 2019
  • 126 / 8 / 0

@rodozz313 Uhuhu, tak więc mogę to streścić w ten sposób. Podczas 6 miesięcy brania pregaby zdażyło się już ok. 10 alkoholizacji ( raczej to były piwka ) no i z 0.5 ketona i 0.6 fety. Brzmi to tragicznie, ale mój znachor mi powiedział, że jakbym jeszcze pół roku został na Pregabie to mogło by dać owocny efekt, a ja już nawet w doborowym towarzystwie nie jebne jednego piwka bo już doskonale wiem jak to się skończy. Jakbym to utrzymał to myślę, że jakiś sens by to wszystko miało. I co rozumiesz przez " skończyć kłopotem " jaki to co napisałem może mieć skutek ?
Posty: 4651 Strona 280 z 466
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości