Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje stanowiące pochodne kwasu γ-aminomasłowego – m.in. baklofen i pregabalina.

Moderator: GABA

Posty: 4643 Strona 267 z 465
Rejestracja: 2019
  • 1116 / 87 / 0

Sory mialo byc klonazepam iv do tego pregabalina 150mg plus alpra 1mg plus oxy 160 mg bylo bardzo przyjemnie ..
Rejestracja: 2016
  • 959 / 82 / 0

Up
Powodzenia ci życzę biorac taki mix.
Dodałbym jeszcze alkohol.
Jak się wpierdolisz to nie wiem jak będzie wyglądała odstawka tego XD

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.
Rejestracja: 2018
  • 159 / 37 / 0

Brałem 600mg pregabaliny, po kilku miesiącach przestała działać i widoczne stało się uzależnienie fizyczne. Odstawiłem w kilka dni, czułem się tragicznie, wleciało 10mg klonazepamu i trafiłem na tydzień do szpitala. Wytłumaczyłem się atakiem paniki i pomyleniem dawki, nie chciałem nic mówić o pregabalinie. Zresztą tak też było, że dawkę pomyliłem, ale to wyłącznie z własnej głupoty. Wyszedłem z diagnozą „zaburzenia schizotypowe”, przepisana olanzapina i kwas walproinowy, które oczywiście nic dobrego nie robiły, bo co miały robić w tym przypadku. Czuję się odrobinę lepiej, ale nadal jest ze mną źle. Niecały miesiąc bez pregabaliny, ale ja nadal czuję, że organizm się domaga. Nawet dziś myślałem, żeby wrzucić jakąś niewielką dawkę, ale się powstrzymuję. Długo to jeszcze potrwa? Mam na myśli ten kiepski stan. Daję radę wytrzymać, ale ciężko jest, no. Tym samym przestrzegam przed stosowaniem tej śmierdzącej substancji, mimo że sporo użytkowników wcześniej robiło to samo. Pregabalina uzależnia i nie ma co do tego wątpliwości.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Cześć
Wylądowałem u psychiatry z lękami. Ogólnymi niesprecyzowanymi.
Taki wewnętrzny lęk i nerwica. Do tego zacząłem się łatwo denerwować i wkurzać o wszystko i totalny brak chęci na cokolwiek oraz jakość snu beznadziejna.
Dostałem pregabalin 2x75. Lęki zniknęły ale tak nie dokońca. Coś się jeszcze czasem odezwie. Wkurzanie się zostało, niechęć do życia i ciągle zmęczenie też. Jakość snu lekko lepsza ale nadal to losowy temat.
Czy do pregi na noc mogę dodać melatoniny żeby lepiej spać ? Od kąd mam taki stan to wszystko cierpi. Życie prywatne i treningowe, jakość ruchu spadła a na treningach silowych słabszy jestem o jakieś 30% jak nie więcej i kompletnie nie mam motywacji ani chęci do ćwiczeń pomimo 2 tygodniowego urlopu.
Rejestracja: 2018
  • 678 / 120 / 0

Z 600mg w kilka dni to stromy zjazd, wolniejsza redukcja mogłaby trochę zmniejszyć i skrócić PAWSy. A tak zostaje czas i cierpliwość. Nie bierz od nowa bo szkoda tego miesiąca bez pregabaliny, to już duży krok w przód.
Rejestracja: 2018
  • 159 / 37 / 0

A jeśli chodzi o benzo, mianowicie o wspomniany klonazepam, będzie głupim zarzucić sobie w gorszy dzień, ale taki naprawdę gorszy, po tej odstawce pregabaliny, ze 2 albo 4 mg? Zdarza się, że nadchodzi dzień, kiedy mam delikatnie lepszy humor, więcej energii, a nazajutrz męczy mnie chodzenie nawet po mieszkaniu, cieszy mnie jedynie strzelanie z folii bąbelkowej. Nie sprawi to kłopotu?
Rejestracja: 2016
  • 2775 / 741 / 0

Jest to głupi pomysł. Można by się spierać. Ja rozumiem, że doraźnie trzeba działać szybko, więc uważam, że nie jest to możliwie najgłupszy z najgłupszych pomysłów. IMO na pewno głupszy niż walenie pregaby sniffem, na specjalną nagrodę jednak nie zasługuje. Ale po co od razu 2-4mg?!
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Elo, niedługo zaczynam sam leczyć sie pregabalina, jaka dawka na początek i ile czasu trzeba brać?
Rejestracja: 2019
  • 1116 / 87 / 0

A ja mam dobra wiadomosc .. wracam do pregabaliny :) tylko pytanko mam recke na linefor . W odczuciach tak samo jak pregabalina z mylana ?
Rejestracja: 2016
  • 436 / 90 / 0

Oczywiście, że to samo.
A do tego taniej.
Posty: 4643 Strona 267 z 465
Wróć do „GABA i jego pochodne”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość