Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3810 Strona 266 z 381
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

17 sierpnia 2019ToMashov pisze:
Jak to jest, że przychodząc do psychiatry i mówiąc, że skupiam się na sercu i mam stany lękowe czasem napadowe ale to raczej rzadkość od razu przypisuję mi dropsy takiego kalibru jak Pregabalina. Przecież jest tyle różnych SSRI, które są lższejsze i dają efekty ( delikatnie zacząłem się zagłębiać w te tematy ), chociażby citaprolam o którym się ostatnio dowiedziałem i poczytałem na ten temat. Ma on potencjał przeciwlękowy i przeciwdepresyjny i z biegiem czasu może lepiej tą całą gospodarkę serotoninową ukierunkować i dać efekty po odstawieniu. [...] czy po prostu mylę się co do tego co napisałem, co jest bardzo możliwe bo w tych tematach jestem zielony ?
Nie mylisz się, SSRI na wejście są mądrzejszym pomysłem. Jeśli efekt terapeutyczny jest mizerny można dopiero pokusić się o augmentację pregabaliny. Tak jak mówicie, pregabalina jest szanowana w środowisku, a doniesienia o zjawiskach takich jak tolerancja, możliwość uzależnienia fizycznego nie robią na lekarzach wrażenia bo liczy się Big Pharma. Kiedy czytam jakikolwiek artykuł naukowy o pregabalinie napotykam się na określenia "uzależnia w bardzo niewielkim stopniu i rzadko", "tolerancja rośnie wolno" - to jest absurd. To są techniki reklamy niczym z lat 80-tych, tylko bardziej podstępne.
Rejestracja: 2018
  • 151 / 7 / 0

Też mi przepisano pregabaline na bóle neuropatyczne, czy jak to się zwie...
225mg dziennie więc 3 tabl po 75 mg, na początku było tak że mnie usypiała, na szczęście minęło po kilku dniach. Teraz sama nie wiem..wydaje mi się, że ból się przebija trochę, ale na pewno jest lepiej niż bez niej.
No ale...ja jeszcze buprę przezskórnie stosuję ,może razem działa to nieźle.

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Filu, brat znanego polityka zatrzymany za marihuanę

Raper Filu, brat polityka Patryka Jakiego został zatrzymany i usłyszy zarzuty za posiadanie kilku gramów marihuany. Do sprawy odniósł się europoseł PiS.
Rejestracja: 2016
  • 783 / 68 / 0

Miał to być złoty środek dla mnke
Jak kiedyś alko, GBL, później benzo
Sądzę że branie pregabaliny skończyło by się dla mnke tak samo, jestem uzalezniony od wszystkiego co działa na gaba i odpierdala mi szajba i zawsze, dosłownie zawsze kończy się to mega chujowo
Więc odpuszczam ten środek, ludzie co go nie brali bądź są na początku kuracji go zachwalaja, wystarczy poczytać zagraniczne fora np reddit i skrety po odstawianiu tego są gorsze niż benzo czasami. Nawet u nas na h nie brakuje ludzi którzy mówią że to tragedia.
Niestety taki urok gaba, nie ma środka który by nie powodował tolerancji, kurewskie go uzależnienia czy zaniku działania po dłuższym okresie czy też totalny rozpierdol. Dla wjebanych grubo w gaba jak ja polecam odstawić wszytko co działa na gaba.
Chyba napisałem ten post sam dla siebie XD
Pozdro dla tych co szukają złotego grala.
Kiedyś mówiło się o zolpidemie, super lekk nie uzależnia. Ludzie na detoksie siedzą 2-3mc żeby to odstawić XD
A lekarze nadal przepisuja i mówią że super lek i często dają na bezsenność jako 1 rzut. Jebac lekarzy ogólnie, trzeba samemu wszystko sprawdzać. Elo
Rejestracja: 2017
  • 17 / 2 / 0

Jaka dawka pregabaliny jest niebezpieczna dla zdrowia, może powodować niepożądane efekty. Źródła medyczne mówią, że maksymalna dawka to 600mg na dobę. Ja biorę 900mg na dobę, a chce zwiększyć jednak nie chcę przesadzić. Jeśli to ma jakieś znaczenie, to masa ciała 75kg.


Proszę o scalenie
Rejestracja: 2018
  • 95 / 23 / 0

Ja uwielbiam wszystko, co działa na GABA B. Byłem mocno wjebany w GBL, potem GHB. Do tej pory czasem używam baklofenu i fenibuta. Pregabaliny nie spróbuję, bo się po prostu boję. Także nie jesteś sam, ziomek. Pozdro
Rejestracja: 2016
  • 443 / 112 / 0

Było to już wałkowane, że pregabalina nie posiada powinowactwa do receptora GABA-B.
Rejestracja: 2018
  • 542 / 87 / 0

Na zagranicznym forum gdzieś widziałem, że gość doszedł do 14x300mg kapsułek na dobę. 4.2g. I robi CT mimo, że ma ostre symptomy pomiędzy dawkami. Ludzie porównują to do odstawienia 20mg+alpry na dobę branej min. 3 lata. Gość bankowo dostanie padaczki, wątpie czy benzo zatrzyma ten toksyczny zalew mózgu wszystkim tłumionym przez 4g pregabaliny dziennie.

Jak ćpacie to raz dwa w tyg, jak sie leczycie to nie ignorujcie tzw. sajdów.
Rejestracja: 2011
  • 1697 / 680 / 0

Ja mam 2x150 i nic negatywnego nie odczuwam, działanie raczej w tle. Raz w tyg. zarzucę 600 lub 450 jak już mam doła w chuj, ale jak wrzucę więcej to później nie biorę kilka dni wieczornej dawki. Teraz z miesiąc tylko dawki 2x150 żeby stykło do wizyty, na razie jest ok.
Rejestracja: 2019
  • 739 / 51 / 0

Siem dzis zazylem 150mg pregabaliny klonazepan iv oxy 160 jak to polaczenie widzicie ?
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

Co to jest klonazepan? Brzmi jak zmieszanie klonazepamu z klorazepatem. Co mamy widzieć? Ućpał się żeś porządnie, człowieku.
Posty: 3810 Strona 266 z 381
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 805 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości