Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 3870 Strona 188 z 387
Rejestracja: 2018
  • 1782 / 535 / 0

@Pikom - jakie dawki i jak długo? U mnie to zamulenie tak jak reszta efektów ubocznych znikała po maks 4-5 dniach stosowania.

@MadMax908 - po dawkach "rekreacyjnych" się to zdarza, coś podobnego było przy DXM. Nie polecam pregabaliny tak stosować bo różnie ludzie po tym kończyli, nie wiadomo do końca z czym można łączyć a z czym nie no i sama "faza" raczej biedna, chyba że ktoś jest zdesperowany i musi się spizgać czymkolwiek.
Rejestracja: 2016
Użytkownik zbanowany
  • 902 / 126 / 0

07 lutego 2019MadMax908 pisze:

Czasem dla rekreacji przyłożę 300 lub 450 ale mam po tym kłopoty z oczami. Oprócz tego, ze widac, ze jestem spizgany to oczy sa mocno przekrwione. Zastanawiam sie czy to od pregaby czy cos innego? Zaczęło sie to w dzien kiedy przyjąłem pierwsza dawke.
Biorę pregabalinę i inne leki, ale poza powiększonymi źrenicami (jak niczego nie biorę też mam je większe, taka uroda) nie mam z oczami żadnych problemów. Może konkretnie ty tak reagujesz, ale niech wypowiedzą się jeszcze inni.
Co człowiek to różna reakcja na lek, pamiętaj o tym.

Handlarze narkotyków wyjaśniają, dlaczego koronawirus psuje im biznes

Chemikalia używane do produkcji metamfetaminy i fentanylu pochodzą głównie z Chin, a kartele w Meksyku zaczynają poważnie odczuwać ich brak...

Znaleźli metamfetaminę w obrazach z Jezusem

Przemytnicy upakowali 4 kilogramy metamfetaminy w obrazy przedstawiające Jezusa i papieża Jana Pawła II - po czym wysłali obrazy z Meksyku do Teksasu, twierdzą funkcjonariusze amerykańskiego Urzędu Celnego i Ochrony Granic, którzy w zeszłym tygodniu. przechwycili transport narkotyków.
Rejestracja: 2017
  • 16 / 1 / 0

Uważajcie na ten lek. A już na pewno nie żryjcie go, jak tic taki. Jak ja.

Dawka zalecona przez psychiatrę - 2x 150 mg. Plus ew. dodatkowa dawka w razie lęków.
No i tak się zaczęło. Dość powiedzieć, że doszedłem do 14 tabletek czyli 2100mg w sytuacjach lękowych, lub przy zaostrzeniu nastrojów depresyjnych.

Zaburzenia mowy, skurcze mięśni - luz. Najgorzej, że takie dawki blokują możliwość skutecznego zakończenia seksu lub masturbacji. Z tego powodu na 2 dni odstawiłem całkowicie pregabę.

Jebło mnie w pracy. Naprzemian uczucie zimna i gorąca, mętlik w głowie, niemożność skupienia, pocenie się - nigdy w życiu się tak nie czułem.

Od tego czasu stopniowo redukuję dawki. Chcę dojść do tych zalecanych przez psychiatrę.

Uważajcie na ten lek, serio.
Rejestracja: 2018
  • 1782 / 535 / 0

Ale na co tu uważać? Ty powinieneś mieć benzo na wypadek sytuacji lękowych, pregabalinę brać w ludzkich dawkach i nie zwiększać ich (swoją drogą ciekawe czy sam tak robiłeś czy lekarz ci kazał) w nieskończoność. To że się doprowadziłeś do stanu gdzie masz objawy odstawienne to też nie jest wina leku. Używasz czegoś wbrew zaleceniom lekarza, wbrew zastosowaniu (bo uważam że pregaba to nie jest dobre rozwiązanie na ciężkie przypadki stanów lękowych), wbrew temu co jest na ulotce, wiń siebie a nie substancje chemiczną.
Rejestracja: 2017
  • 16 / 1 / 0

Racja, winię siebie, jak najbardziej. Tylko przestrzegam, żeby ktoś nie robił jak ja, bo kiepsko na tym wyjdzie.
Rejestracja: 2016
Użytkownik zbanowany
  • 902 / 126 / 0

Nawet na Wikipedii jest napisane, że pregabalina uzależnia.
Taki post jak twój mógłby powstawać praktycznie w co drugim temacie odnośnie danej substancji.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 203 / 2

Wklejam link do tematu dexa o nadużywaniu pregabaliny, bo widać nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, a bardzo dużo osób bierze zaporowe dawki, a potem płacze

naduzywanie-pregabaliny-w-oczach-lekarz ... 62667.html

(do moderatora: może by podwiesić ten temat, żeby się bardziej wyróżniał?)
Rejestracja: 2011
  • 112 / 2 / 0

Hej.

Od tygodnia lecze się pregabaliną w dawce 150mg z rana. Wskazanie - nadmierna reaktywnosc AUN, delikatne objawy nerwicowe, subtelny acz wyczuwalny niepokój wolnopłynący;- Zaznaczam że wszystko mieści się w granicach bardzo subtelnych, podprogowych, normalnie funkcjonuje, pracuje itp. Rozmawiając ze mną nie stwierdził byś że coś jest nie tak.

Psychiatra dopisal mi jeszcze pramolan, który mogłem siebie opcjonalnie dorzucić na wieczór, ale go nie wykupiłem. Im mniej chemii przyjmuje tym czuję się zdrowszy, pozatym po zapoznianiu sie ze specyfikacją działania uznałem że tak będzie bezpieczniej, ponieważ wstaje codziennie ok 5tej (rano,- wiem że co poniektórzy o tej godznie kładą się spać) Dlatego objawy jak- ucpanie, ciężka głowa, zwala poranna niestety nie mogą mieć miejsca. Pozatym pracuje w przychodni rehabilitacyjnej, więc motorycznie, ruchowo, i umysłowo muszę być w 100% sprawny.

Po tygodniu stosowania pregaby w dawce 150mg mogę już coś napisać,- lek w moim przypadku działa nienachalnie acz wyczuwalnie.

Trafia dokładnie w moje potrzeby - ulatwiona ekspresja w kontaktach interpersonalnych, zredukowanie niekorzystnych dialogów wewnętrznych, zwiększenie poczucia komfortu.

Z minusów - delikatna ospałość.

Funkcje poznawcze i uwaga działają bez zarzutu, działania narkotycznego, odużenia dzięki Bogu nie uświadczam. Działanie jest bardziej "w tle"

Dodam że alkohol pije średnio raz w roku (na sylwestra), marihuanę zapale średnio raz na 2 lata, innych używek nie stosuje, - no dobra, z wyjątkiem yerby i zielonej herbaty. Z dodatkowych suplementów leci omega3, d3, b-kompleks, magnez, cynk, gotu cola, rozeniec górski i ashwa (wszystkie trzy w formie naparów)

Codziennie oddaje się aktywności fizycznej także póki co ta senność aż tak mnie nie powala. Zasypiam szybko, budzą się wyspany.

Mam nadzieje ze to delikatne podprogowe działanie utrzyma się dłużej.

Lek w mojej opini bardzo przyjemny.

PS. czasem zdarzy mi się natknąć na głosy sprzeciwu na forach, jakoby samodzielnie podawana pregabalina miała byc nieskuteczna, i że jest ona tylko dodatkowym lekiem do leku bazowego. Cale szczęście że nie lecze się samodzielnie i nie muszę się oddawać takim rozterkom ponieważ leczy mnie specjalista któremu ufam po całości, jednak jestem ciekaw waszej opini w tym temacie.
Rejestracja: 2018
  • 1782 / 535 / 0

Jak najbardziej może być używana solo i często tak właśnie jest. W cięższych przypadkach jak na przykład u mnie, w najgorszych momentach jest wspierana jakimś benzo (zdaniem lekarza alprazolamem ale w praktyce to różnie bywa i alpra mi trochę obrzydła z różnych powodów). Takie połączenie od kilku tygodni się bardzo dobrze sprawdza, a dawki niezmiennie takie same. Dawniej też kilka miesięcy na takim zestawie jechałem, również bez problemów z tolerancją, wystarczy nie wskakiwać na dawki typu 600 czy 900mg bo naprawdę nie czeka nas tam nic wyjątkowego. Do ćpania są dziesiątki lepszych substancji.
Rejestracja: 2016
Użytkownik zbanowany
  • 902 / 126 / 0

@leonidas8, a co Ci tu można powiedzieć?
Z mojej strony: bardzo miło czytało się Twojego posta, cieszę się, że jesteś osobą, która stosuje pregabe tak jak powinno się to robić i czerpiesz z tego korzyści. Oby więcej takich ludzi. Pamiętaj, że to nie jest rozwiązanie do końca życia, ale jak wiadomo, często ludzie potrzebują dodatkowego wsparcia, jak już w pewnym momencie nie są sobie w stanie sami poradzić. Powodzenia : )
Posty: 3870 Strona 188 z 387
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 827 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości