Prawdziwa extrakcja LSA z HBWR itp ... oraz zmiana w LSH ;)

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / / 0

No nic..przygotowalem...dzis sobie 25szt nasionek , odmiana Hawajska. Pochodzenie Australia. Podobno sa nieco slabsze od standardowcow ktorych bierze sie 8-12szt. "Dostawca" twierdzil , ze nalezy spozyc 25, by miec dobre wizje i przemyslenia czy tez odczuc poprawe inteligencji, jest to osoba ktora darze jakims tam wiekszym zaufaniem, dodatkowo inna osoba po spr. tych 25szt byla bardzo zadowolona. Biore sie wiec za ekstrakcje spirytus, sproszkowane nasiona, witamina C 1000mg, wstawiam do lodowki na 4 godziny (mam nadzieje, ze tyle wystarczy bo koniecznie chce to spozyc dzis), odfiltrowuje i wypijam spirytus nasaczony LSA.

Pozdrawiam

Użytkownik nieaktywny
  • 192 / / 0

Ludzie, kurwa, apeluje do Was o nie używanie jakichś rozpucholi ze stacji czy "sklepu metalowego". Są one na ogół bardzo zasyfione, szkoda się truć. Ze swojej strony polecam benzynę apteczną vel eter naftowy. Jest ona co prawda droższa, jednak moim zdaniem warto przepłacić za jej farmaceutyczną jakość.
Jeszcze jedno- jeśli produkt jebie rozpuszczalnikiem, to na logikę jest nim zanieczyszczony. Co za tym idzie- jego spożywanie nie jest najlepszym pomysłem. Piszę, bo ktoś się chyba na to skarżył.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Dzielnicowi zlikwidowali zaplecze narkotykowe w akademiku

Do dzielnicowego z Komisariatu Policji IV w Krakowie docierały sygnały o dilerze narkotykowym, który mieszkać miał w miasteczku studenckim jednej z krakowskich uczelni...

Użytkownik nieaktywny
  • 30 / / 0

Postanowienie.

Wywalic ten caly strektakt z benzyna do kibla :)

P.s.
25szt Hawaii dzialaja pieknie <pokoj> Za tydzien test z Madagaskarem w ekstrakcji ze spirytusem. Przy Hawaii praktycznie zero mdlosci, przez 2h chodzilem ociezaly na brzuchu i to wszystko...nie trzeba zadnych zabaw z benzynami itd zobaczymy czy Madagaskar nie pokasa ;)

p.s do Kuby
te 25szt polecialo na pustaka...tzn przez 4h przed nic nie jadlem.
Ostatnio zmieniony 13 czerwca 2009 przez ELESA, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 11 / / 0

siema, czy w taki sposób można przeprowadzić ekstrakcję Morning Glory-Ipomoea tricolor ; nie wiem jeszcze za bardzo nie znam się na tych ekstarkcjach ;)
dzięki za pomoc

• 2130 / 5 / 0

Tak, w ten sposób można przeprowadzić ekstrakcję każdego gatunku powoju. Możesz też zrobić ekstrakcję wodną ( tzn. zalać zmielone nasiona wodą i po ok. 0,5 h przesączyć przez filtr ) jednakże ten sposób nie jest doskonały.

Użytkownik zbanowany
  • 2235 / / 0

jaka mam gwarancje,ze plynny propan-butan-izobutan nie rozsadzi mi szczelnego sloika z zamrazalnikiem na czele?

Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Podbijam pytanie poprzednika i mam kolejne, czy po odparowaniu alkoholu można sporządzić roztwór wodny z powstałego osadu i nasączyć nim kartony albo kostki cukru? I czy bardziej wydajne jest wypicie roztworu w spirytusie, czy zaaplikowanie tego w jakiś sposób pod język?

• 608 / 1 / 0

po wysuszeniu LSH rozłoży się do LSA, imho nie warto, mulące to dosyć i cięższe fizycznie. za to LSH to sama euforia ;-)
trzymając w ustach szybciej się wchłonie

Użytkownik nieaktywny
  • 104 / / 0

Wielkie dzięki ;)
  • 19 / 1 / 0

Piszecie o związkach cyjanku jako o czynniku wywołujacym mdłości.
Gówno prawda.
W nasionach powojów, jak i w wielu innych nasionach występują zwiazki z grupy glikozydów (nitrylozyd).
W przypadku nasion jest to tak zwana witamina b17 (C20H27NO11), odpowiedzialna za gorzki i cierpki smak nasion.
Mamy tu dwie jednostki cukrowe, aldehyd benzoesowy i i jeden CYJANEK, zwiazane w cząsteczke glikozydu.
Mdłości od cukru? Aldehydu? a może cyjanku?
Cukier odpada, aldehyd również, w końcu to zapach migdałów. Cyjanek? owszem toksyczny ale raczej uduszenie niz mdłości.
ALE! cyjanek zawarty w nasionach jest związany w cząsteczke glikozydu i jest nieaktywny biologicznie.
Jest tylko jedna substancja która może rozbic ta molekuę i uwolnic cyjanek-betaglukozydaza, a druga substancja wykazuje włąsciwości detoksykacyjne wobec cyjnku-rodanaza.
betaglukozydoza nei wystepuje w zdrowych tkankach ludzkich, a rodanaza owszem!
Zupełnie inaczej jest w komórkach rakowych, swoistych trofoblastach ale to juz inna historia.
Fakt faktem i kończę , nitrylozydy czy tam cyjanki nie powoduja mdłości.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata