Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 54 • Strona 2 z 6
  • 78 / / 0
:old:
Ostatnio zmieniony 03 maja 2015 przez extremevir, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik extremevir nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 19 / 1 / 0
u mnie mari tez tak dziala, latwiej dogadac sie z ludzmi, poza tym odczuwam wieksza empatie. co do nauki, przedmioty humanistyczne, szczegolnie jezyki, ktore wymagaja w pewnym stopniu kreatywnego myslenia, ida mi latwiej.
  • 49 / 2 / 0
Uwielbiam grać na skrzypcach będąc upalonym. Mam wtedy wrażenie, że dźwięki przeszywają mój umysł i ciało :cheesy:
  • 9 / 1 / 0
Mam znajomą która maluje, po paleniu kiedy załącza się jej wena mogę siedzieć godzinami i patrzeć jak maluje (klimaty Salvadora Dali :D) .Palenie z artystami to jest to
  • 146 / 1 / 0
Pewnie to dziwne, ale poza wszystkimi pozytywnymi aspektami wymienionymi wcześniej dla mnie duże znaczenie miało to, że nie pamiętałem.....snów. Tak, jakieś to takie dziwne, ale po prostu wolałem się kłaść i wstawać nie pamiętając chorych/często przykrych i nieprzyjemnych wytworów mojej sennej wyobraźni.

Co ciekawe, w ciągach zazwyczaj wstawałem dużo wcześniej niż bez palenia. Po prostu leżenie rano wydawało się marnotrawieniem czasu, bezsensem.
szalom
  • 178 / 24 / 0
Wszystkie czynności, które nam sprawiają przyjemność, dają jeszcze więcej frajdy. Obecnie rozkoszuję się grą Red Dead Redemption. Nawet na trzeźwo jest 10/10, jak sobię przysmażę- 11/10, epickie przeżycia i jakbym sam doświadczał dzikiego zachodu, widoki wielkich stepów, kaktusów, urwisk, wody i palm zapierają dech w piersiach jak prawdziwe. Strzelanka na jeszcze większej wczucie- lepiej mi wchodzą headshoty itp. Właściwie czuję się, jakbym sam był w tej grze. Dobra, wracam do grania %-D
Uwaga! Użytkownik kaneshiro jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 36 / 2 / 0
najpozytywniejsza spraw apo paleniu jest chec na jedzenie
w dluzszym paleniu to sie nawet pali przed posilkiem zeby czerpac orgazm z przygotowanai ogladania finalnie jedzenia posilku
slodkie ze slonym normalnie by takich kombinacji czlowiek nie zjadl
  • 8104 / 891 / 0
Jedyna pozytywna strona z korzystania z Mary Jane to był nieziemski orgazm poprzedzony ciągiem na kodzie.
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
  • 11838 / 2298 / 0
Orgazmy są nieziemskie - to prawda : D
Ja od siebie dodam jeszcze, że palenie daje spojrzenie na życie z innej perspektywy. Dociera do mnie wtedy wiele rzeczy, o których na trzeźwo nawet bym nie pomyślał. Taki inny punkt widzenia...
Są też i zdrowotne aspekty - odkąd palę codziennie, nie zdarzyło mi się kupić żadnych tabletek przeciwbólowych. Wcześniej dokuczały mi bóle głowy (czasem tak silne, że mogłem tylko leżeć i pocić się z bólu). Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałem jakiś ból głowy... może jakiś lekki przy zmianie pogody, ale to też wystarczyło zapalić...
Do tego mocny i długi sen.
Naturalnie są też negatywne strony, ale ten temat o nich nie traktuje : )
  • 8104 / 891 / 0
25 kwietnia 2012Procent pisze:
Przestaję się zamartwiać na zapas sprawami, które są mało istotne.
Ja mam tak samo a jak dołożę do tego benzo to w ogóle święty spokój. :listen:
Lekoman :tabletki:
Nie zapomnę pierwszy nastuk
W wieku lat piętnastu
Później zarzucanie różnych wynalazków
ODPOWIEDZ
Posty: 54 • Strona 2 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.