Powspominajmy - bad trip

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 0 / / 0

Ja w zeszłym roku zarzuciłam sobie do klubu kółko, wtedy nie orientowałam się za bardzo, jaka substancja może w nim występować, nie czytałam na temat tej piguły nic w internecie (wiem, głupota, ale pomińmy to) Dostałam do ręki brzoskwiniowe/beżowe supermeny, które miały trochę białych plam, nie pamietam, czy były twarde, czy kruche. Kumpel powiedział, ze podobno mocniejsze, ale nikt się na nie nie skarżył. Zjadłam w takim razie 1/4. Minęło dopiero 15 minut, a ja już czułam efekty, niestety nie takie, na jakie czekałam. Momentalnie wszystko zaczęło mi wirować, czułam się, jakbym była strasznie pijana. Miałam wrażenie, jakby euforia chciała mi się powoli wczytywać, ale nie mogła i było to bardzo nieprzyjemne.... Było już naprawdę nieciekawie, wiec moja kumpela ze swoim chłopakiem odwiozła mnie do domu. Pamietam, jak wychodziłam z klubu, później doszłam do auta i tutaj film się urywa, podobno położyłam się na tylnim siedzeniu i wyglądało to, jakbym straciła na moment przytomność, okropne uczucie. Później w domu miałam problem ze snem, miałam wrażenie, ze jeśli zasnę, to mogę się już nie obudzić, skoki temperatur i zaburzenia oddechu. Niestety bardziej szczegółowo opisać nie mogę, bo tylko tyle zostało w mojej pamięci.

Później czytałam, ze te kółka były kiedyś na PMMA, ale wchodziły zazwyczaj z ogromnym opóźnieniem, a u mnie efekty pojawiły sie błyskawicznie. Jest ktoś może w stanie pomoc mi zweryfikować, z czym wtedy mogłam mieć styczność? :cojest:
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata