Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 5 z 5
  • 32 / 2 / 0
Słyszałam już o różnych roślinach halucynogennych, ale że nasiona Ipomoea purpurea, czyli wilca purpurowego są tak silnie halucynogennie nigdy. Dlatego poszperałam trochę i dowiedziałam się, że pnącze to występuje w Meksyku i od wieków stosowane jest przez Mazateków i Majów jako roślina magiczna najczęściej w obrzędach rytualnych. Najważniejsze jednak jest to, że istnieją przeciwwskazania w spożywaniu nasion przez osoby z problemami zdrowotnymi. To tyle z mojej strony.
  • 42 / 4 / 0
Również kupiłem powój z biedronki w ostatne lato. Kupiłem 14 opakowań i ludzie się dziwnie patrzyli %-D
Zjadłem ilość określaną na psychonaucie jako "very high", ale jak mogłem się spodziewać po porzednich postach - no nie ma chuja, powój z biedry nie klepnął ani trochę :alergia:
Brzuszek trochę pobolał i nic poza tym.
Resztę nasion zasadziłem, rosną pięknie do dziś, na zimę przeniosłem je do pokoju i bardzo ładnie wyglądają zwisając mi z szafy :3
miłość %-D trzeźwość %-D pokora
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 5 z 5
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.