Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 3 z 5
  • 54 / 1 / 0
Użytkownik Issachar żyje, najzwyczajniej w świecie zapomniał o podzieleniu się... brakiem efektów, jakie odczuł. %-D Oprócz okropnego posmaku, który udało mi się zapić dopiero po kilku minutach i kilku skrętach (delikatnych) bebechów zupełnie nic się nie podziało. Szkoda zachodu. Na pocieszenie dodam, że kilka dni później zażyłem 8g powoju Legutkowego no i on już poczesał przepięknie. :D
[align=]PSYCHODELA![/align]
  • 3339 / 504 / 0
To ten mam rozumieć, będzie dobry ? bo dziś akurat się natknąłem w biedrze.

http://pokazywarka.pl/3o5hyh/#zdjecie17632487

Wrzucam foto, bo coś nie mogę tutaj, błąd http
- CARBON BASED LIFEFORMS -
  • 54 / 1 / 0
To zależy na czym Ci zależy, jak chcesz poczuć efekty na granicy placebo, lub ich brak - trafiłeś w dziesiątkę, a jak chcesz poczuć pełnie działania powoju to w ogóle nie zabieraj się za to biedronkowe ścierwo, tylko idź czym prędzej do sklepów, które zajmują się sprzedażą sadzonek, nasion, itd. i zaopatrz się w pestki marki Legutko, albo Rekwiat.
[align=]PSYCHODELA![/align]
  • 67 / 3 / 0
Ten biedry w duzych ilosciach dziala ale bez fajerewerkow.legutko tak sa spoko
Uwaga! Użytkownik patrykkutkiewicz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3339 / 504 / 0
Ok, rozumiem że szkoda żołądka.
- CARBON BASED LIFEFORMS -
  • 47 / 1 / 0
Odkopuje bo znowusię pojawił w biedrze,zarzuciłem 3 torebki,zmiksowane w pył zalane woda.Po 15 min czuć delikatne odrealnienie i wrażenie niezdarności. Dam jutro znać
  • 47 / 1 / 0
Jakby ktoś był zainteresowany nie działa,zero mdłości nawet,wypita zawiesina z nasionkami,wczoraj 6g dzisiaj 12,zero efektu. Mimo że dzisiaj była paczka z firmy legutko,o której jeden user pisał że aktywna
  • 54 / 1 / 0
Kidmorb, Legutko zadowala chyba większość userów, przynajmniej ja jeszcze się nie zawiodłem na ich powoju. Jak ocenisz smak nasion z Biedronki? Były mega cierpkie i wykręcające mordę? Pamiętam, że w zeszłym roku miałem problem żeby przepić ten ohydny posmak, może wynikał on z chemicznych środków do ochrony nasion.
[align=]PSYCHODELA![/align]
  • 47 / 1 / 0
No właśnie nie,wypiłem zjadłem...były neutralne,jak brudna woda,same nasiona były kiepskie,ale szło to zjeść. Nawet w żołądku mnie nie kręciło. Co do smaku... błotnista woda jest chyba najbardziej trafnym okresleniem,ryja mi nie wykreciło.
  • 3 / / 0
11 marca 2016Kutaczboga pisze:
I jak tam, jebło w radar czy nie działa?
Co do tego dość długo mnie nie było z wielu powodów ale tak czy inaczej Powoje z biedry nie działają i nie są warte próbowania ze względu na duże bóle brzucha i praktycznie zerowe efekty nie polecam
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 3 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.