Powój Ipomoea Purpurea z Biedronki

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 54 / 1 / 0

Regał z nasionami pojawił się u mnie w Biedro, więc postanowiłem wypróbować, zanim dostawy nasion trafią na dobre do sklepów ogrodniczych. Zaopatrzyłem się w 5 paczek, czyli 10g, z tego co sugeruje opakowanie. Zjadłem przed momentem kilka pestek... dlaczego, kurwa, one pozostawiają tak ohydny ostro-drętwy posmak? %-D Nie przypominam sobie, żeby HB od Legutko było równie ohydne, jadłem je jak orzeszki. Będę musiał się przemóc i opierdolić resztę, trudno. Jeżeli odczuję coś więcej niż skręt kiszek i potrzebę ostrego rzygnięcia to na pewno dam znać. Życzcie mi smacznego. :kotz:
  • 1332 / 49 / 0

Issachar pisze:
...
I zjadłeś w końcu te 10g? Jeśli tak, to jak było?

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Naćpany kierowca zaskoczył mundurowych. Dał im dziwny prezent

Takiej kontroli funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego nie mieli jeszcze nigdy.
  • 490 / 1 / 0

@up

przyłączam się do pytania
Użytkownik nieaktywny
  • 367 / 9 / 0

Zjadł teraz go można szukać w lodówce jest spora szans ze go znajdziesz jak kupisz mielone :D. nie no daj znać bo jak będzie okej to to sobie posieje i będę miał na jesień
  • 4843 / 237 / 0

Użytkownik Isaschar nie zalogował się od ostatniego wpisu. Może lepiej tego nie próbujcie :)
  • 10 / / 0

Ja własnie testuje jakieś na oko 8 gram, zjedzone niecałe pół godziny temu, dam znać czy żyje i czy warto zawracać sobie tym głowę ;)
  • 10 / / 0

Niestety nasionka przyjęte w formie zmielonej i zalanej wodą nie dały żadnych wyraźnych efektów które można by było uznać za coś więcej niż "wkręcanie sobie fazy" :( Zastanawiam się teraz czy bawić się w jakieś dzikie ekstrakcje z większą ilością czy dać sobie spokój z żarciem jakiś kwiatków z biedry.
  • 3 / / 0

Sam dziś kupiłem ów nasionka z biedronki jedna łyżke bez ekstrakcji czyli ok 5g i 0 efektów pytanie jest następujące żreć dalej ok 12g czy dozbierać 20g zrobić ekstrakcje wodną i spr czy działa co jeżeli nie? To wina produktu z biedronki a może na mnie to nie działa ;p?
  • 10 / / 0

Hmm jeśli zjesz te 17g i nic nie poczujesz to znaczy że albo to całkiem lipne albo trzeba zabawić się w ekstrakcje, tyle że w takim wypadku stracisz te 17 gram, więc to zależy czy chcesz bawić w naukowca czy szkoda Ci kasy ;)
  • 38 / / 0

modzel pisze:
Sam dziś kupiłem ów nasionka z biedronki jedna łyżke bez ekstrakcji czyli ok 5g i 0 efektów pytanie jest następujące żreć dalej ok 12g czy dozbierać 20g zrobić ekstrakcje wodną i spr czy działa co jeżeli nie? To wina produktu z biedronki a może na mnie to nie działa ;p?
I jak tam, jebło w radar czy nie działa?
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata