Powoje: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 1167 / 9 / 15

A miks Morning Glory z gałką (w małych ilościach)? Ktoś próbował?
  • 608 / 6 / 0

gałka + ruta + wilec + na peaku 4acodmt = miłość. Wszystkiego małe ilości, ale warto było. gałka w niewielkich ilościach świetnie się miksuje praktycznie ze wszystkim

Po pierwsze nie szkodzić? Nie, po pierwsze zarobić

Jan Smoleński rozmawia z osobami dotkniętymi kryzysem opioidowym w Wirginii Zachodniej.

Leczenie uzależnionych od alkoholu może być przymusowe, ale z ograniczeniami

Sąd może zobowiązać uzależnionych do podjęcia terapii, ale nie wolno trzymać ich w szpitalu "pod kluczem". Okazuje się jednak, że niekiedy dochodzi do stosowania przymusu wobec osób, które powinny samodzielnie o sobie decydować.
Użytkownik nieaktywny
  • 576 / 6 / 0

gałka rozszerza naczynia krwionośne, ale przyspiesza bicie serca.Nie wiem tylko czy to jest spowodowane niskim ciśnieniem(tachykardia refleksyjna), czy to dodatni efekt inotropowy.Jeśli to pierwsze to układ krwionośny nie da się tak we znaki.Jak to drugie to serce będzie walić jak młot i do badtripa może być bliżej.
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2011 przez howlman, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1167 / 9 / 15

Czy mógłby ktoś napisać coś o miksie GBL z LSA? Co ja biere? :retarded:
  • 1428 / 65 / 0

GBL się świetnie miesza ze wszystkim co stymuluje.

Sam co prawda nie przypominam sobie żebym akurat mieszał gbla z LSA, ale kiedyś bardzo lubiłem zjeść pół dobrego kartona (LSD, żadne rc) na dyskotece i latać/tańczyć jakbym był na MDMA tylko bez tej empatii.

Polecam do wszystkich psychodelików gbla. Dodaje większej przyjemności i tak jakby zmniejsza odczuwanie bodyloadu.
Poza LSD brałem to z większością 2c-x, DOC i zawsze z G było tylko lepiej.
Ostatnio zmieniony 15 grudnia 2011 przez hess, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2338 / 1 / 0

GBL dodaje troche euforii, a zabiera duza czesc psychodelii z psychodelikow.
  • 538 / 5 / 0

Gbl dodaje troche euforii, a zabiera duza czesc psychodelii z psychodelikow.

Normalnie odkryłeś Amerykę !
  • 484 / 35 / 0

W moim przypadku aviomarin nie zadziałał, wręcz przeciwnie, chyba przedłużył cierpienia xD
Użytkownik nieaktywny
  • 14 / / 0

takie piwko przed nie zepsuje tripa? Bo spotkałem się z opiniami, że alkohol do psychodelików odpada.
  • 40 / 1 / 6

Nie ma sensu kombinować z Aviomarinem, zamula strasznie. Nalepszy bedzie imbir, nie wpłynie na tripa powojowego :)
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata