Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 910 • Strona 90 z 91
  • 139 / 5 / 0
Jaką ilość maksymalną może przepisać lekarz tramadolu na okres 1 miesiąca? Czy to jest tak że osiąga się w pewnym momencie jakiś limit który zeruje się po miesiącu? Jak aktualnie to wygląda?
  • 216 / 108 / 0
27 sierpnia 2021elsroczka pisze:
Cześć wszystkim. Gdzie szukać magików? Jakiś anestezjolog online, czy mam jakieś szanse w PLB, czy może po prostu prywatni POZ? Od paź walka z dyskopatia i przepuklina, głównie l4-l5, trochę też l5-s1. Styczeń, luty ciężki, kwiecień była padaka, dostałem wtedy bunondol 0,04mg i chwilę potem oxycontin 40mg. Od kwietnia do teraz jest dużo lepiej. Odwołałem operacje. Ogl działam z fizjo, samemu dużo robię itd, ale ogarnąłem się, że cuksy by się przydały. Parę dni temu udało się znaleźć magika co wypisał 3 op oxy 40mg, ale szukam dalej. Warto się przejść do PLB? wcześniej leciała skudexa/tram
o siemkanko stary, witam, tak samo przepuklina L4S1 5mm nacisk na nerw- ja dostaje baklo i tramal, ale będę właśnie wybierał się do PLB, bo grażynki z fejsbkowej grupy wsparcia dostają tam ładne rzeczy, włącznie z oxy, buprą, i majką. Jak u ciebie wygląda fizjoterapia? Jakieś masaże na kiju? Mi taki masażyk pomaga na jeden dzień, potem znowu wraca ból. Ogólnie boli mnie bez przerwy od trzech miesięcy : 3 Staram się nie jeść za dużo leków, zwłaszcza że dwa dni po wzięciu baklo ból jest ogromny. Fajnie że u Ciebie trochę lepiej! Chodzisz na siłkę/ basen, używasz pasa wzmacniającego? Dej jakieś protipy.
Uwaga! Użytkownik bulku nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 502 / 88 / 0
U mnie problemy z bólem krzyża zaczęły się ok 8 lat temu
Byłem u ortopedy, neurologa i chuja da się zrobić. Zastrzyki, tabletki, skierowanie na operacje
Na ból był tramal, ale ile tego można jeść, oczywiście w celach przeciwbólowych ;)
Zacząłem się rehabilitować, znalazłem dobrego fizjo, wyprobowalem 5 gabinetów.
Od mają 2020 chodzę regularnie co 2-3 tygodnie na masaż plus jakąś siłownia. Na siłce nie ćwiczę, jestem tam tylko podczas masazu więc coś poćwiczę ale jakiejś regularności nie mam.
W domu mam pasu trx, coś tam robię ale bez przesady.
Ból pleców jest zdecydowanie mniejszy. Nie używam już Tramalu codziennie bo nie potrzebuję.
Pracuje fizycznie, dość ciężko ( wykończenia) plecy czasami bolą idealnie nie jest ale lepsze to niż wjebac się w operacje
  • 206 / 36 / 0
Nie wiem jak to jest z wami ale ja zawsze u lekarza zaczynam się przeokrutnie stresować. Rzadko chodzę ale jak już, to jest to istny dramat. Odnoszę wrażenie,że to co mówię brzmi niewiarygodnie. Zaraz zaczyna mi się wydawać ,że doktorek kompletnie nie wierzy w to co mówię,ogólnie mnie nie słucha i lekceważy, nieważne co bym powiedziała taką schizę wyłapuję. Istny obłęd.
Uwaga! Użytkownik caroo nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 29 / 3 / 0
Odjebało się trochę i muszę leczyć się na alkoholizm ale psychiatrę mam dopiero za kilka tygodni, mam rodzinnego który na luzie mi wypisuje tramadol czy trazodon ale jest tym typem lekarzy co nie wypisuje benzo albo zolpi na sen raz alpre ale to na papiery od psychiatry.

Chciałbym wyłudzić trochę benzo myślałem o relanium i baklofenie albo klonach tylko co powiedzieć? ze nie mogę się powstrzymać wale ciągi a potem mam odstawkę miałem halucynację i dochodzę do siebie kilka dni cały się trzęsę, nad nogami nie panuje + chodzenie terapię ( w sumie taka jest prawda ) i chce kilka paczek rolek i i taki lek klonazepam albo baklofen co kiedyś dostałem od rodziny bo mieli w aptecze a problem jest rodziny.
diazepam raczej bankowo ale ten lekarz jest anty benzo więc morze zapytam o baklo zamiast klony
Jest też inny lekarz w tej przychodni trochę starszy bardziej przychylny benzo i zastanawiam się czy u niego nie zapisać z kolei z tamtym poprzednim mam dobry kontakt

Chciałbym też znowu wziąć alpre na te papiery ale czy z kilko miesięcznymi papierami mogę przychodzić po to samo bo psychiatra na urlopie czy to już trochę podejrzane
  • 17 / 1 / 0
Witam.lece na trampku około półtora roku z przerwami ,srednio ciąg 2 -3tygodnie dawki do 400mg kodeina biorę sporadycznie .Mam pytanie jak zalatwiacie tramal? Ja mam problemy z kręgosłupem ale niemam żadnych papierów a rodzinny daje tylko olfen lub inne gówno.co mu powiedzieć żeby przepisał chociaż tramal 50 lub dorete 75
  • 998 / 222 / 0
idź do specjalisty, nie do rodzinnego, neurologa, na przykład
  • 408 / 49 / 0
@Szymeck970pl i @3ldritch - później weź zaświadczenie od specjalisty. Leki dzięki temu dostaniesz od specjalisty i od rodzinnego. Profit!
  • 1256 / 70 / 1
03 sierpnia 2019Kommitum pisze:
W PZU z ubezpieczenia są opcje telemedi tzn wizyta telefoniczna z lekarzem. Udało mi się twk nawet alpre wyciągnąć erecepte na zasadzie leku przed lotem, nie zdążę do psychiatry itp. Jedyny problem jest taki że wszystko zostaje w systemie, więc następnemu lekarzowi ciężko wkręcić znowu to samo np tydzień później. Ma ktoś jakieś doświadczenia alvo pomysły?
27.05.22
System nie działa i lekarze nie mogą zrobić weryfikacji przed tą datą tak około 2 tyg na pewno leków wystawianych przez innych specjalistów i zwykłych lekarzy.Nigdy nie są wstawiane wszystkie leki i nie są od początku w stanie zobaczyć każdego wystawionego leku.System działa, ale jest 70 procentach zawodny, nie wszystkie rpw wyłapią, że brałeś jednej przychodni, a potem zobaczą w drugie.Ten system się toczy i czasami tylko kogoś za rączkę złapie.Ja dzisiaj spróbuję wyrwać coś w Telemedica, bo to TPK to takie gówno, że ci nawet nie wypiszą maści na pryszcze na dupie.
action movie:gun:
  • 1256 / 70 / 1
W Telemedi wyrwałem Esogno, Imovane, Poltram, a baclo nie dało rady xd.Oni chcą dokumentacji ciągle to żałosne, ale chociaż te 3 leki na wyrwałem bez papierków.Większość lekarzy w Telemedi to szmaty, bo przerywają kontaktowanie się z tobą jak miają taki kaprys, a nawet mają wyjebane i nie chcę im się wypisać ci czasami nie narkotycznego leku.Wszystko proszą na wizytę bezpośrednią.
action movie:gun:
ODPOWIEDZ
Posty: 910 • Strona 90 z 91
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.