Co powiedzieć lekarzowi

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 789 Strona 70 z 79
Rejestracja: 2011
  • 7684 / 804 / 0

@spanboy
Na fenta nie liczyłbym, prawdopodobnie morfina albo tramadol.
Rejestracja: 2019
  • 143 / 7 / 0

Dostałem fentanyl iv, nie bardzo mi się podobał, nie wymiotowałem

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Na jointa do Krzywego Domku? Automat z konopiami pojawił się w Sopocie [OPINIE]

Przy wejściu do sopockiego Krzywego Domku pojawił się automat z produktami konopnymi. Oferowane są w nim produkty marki Hemp Mill. Zgodnie z obowiązującym prawem, towary z suszu zawierają jedynie CBD, czyli substancję bez właściwości psychoaktywnych.
Rejestracja: 2017
  • 55 / 3 / 0

Siema, jestem po urazie prawej dłoni (rana kłuta) mam nawet kwit ze nerw w rzucie blizny pourazowej, zatarta echogenicznosc, dobra podkładka na 'bóle'. Operował nikt tego nie będzie bo to zbyt drobiazgowy, ale bóle są na tyle "silne", ze najpierw był olfen75m(którego nawet nie kupiłem), potem tramal retard 100mg ds2x1, tramal w kroplach, aż w końcu udało się przejść na tramal w ampułkach 100mg/2ml (domięśniowo, ale leci dożylnie ;)) bo mam chory żołądek. Co mam zrobić, żeby pójść wyżej? Jakaś buprenorfina, oksykodon, cos w ten deseń, oczywiście w tabletkach. Pomóżcie bo jest szansa żebym przeskoczył jeszcze wyżej, mam dobrego lekarza, jak odpowiednio zagadam może cos się uda ugrać. Oczywiście to interna/pierwszy kontakt nie chce przecholowac, żeby się nie spalić . Dałoby radę żeby wypisała mi bunondol 0,4mg albo jeszcze lepiej bunorfnin 2mg? Rana stara z przed kilku lat...
Rejestracja: 2018
  • 298 / 37 / 0

Powiedz, że bierzesz tramal w ilościach przekraczających 600 mg na dobę i ze chciałbyś coś innego bo już się źle po tym czujesz. Zwykle dostaniesz na spróbowanie 5 mg oxy, spróbuj, przyjdź do lekarz i powiedz, że za mało i chciałbyś większe dawki np 10 mg. Jeżeli lekarz jest w porządku powinien ci to przepisać.
PS. Teraz się zamieszanie w USA zrobiło z oxy, także nie wiem jak ci nasi się na to zapatrują.
Rejestracja: 2017
  • 55 / 3 / 0

A co mówić jeśli chodzi o metylofenidat -w zupełnie innej placówce, żeby nie było podejrzeń? Jechać, że od dziecka mam nieleczone ADHD, a teraz na studiach coraz bardziej daje się we znaki i proszę o pomoc? Oczywiście nie mówić nic o tym, że biore fluoxetyne, sulpiryd i benzo no nie? Po prostu iść z czystą kartą, ewentualnie powiedzieć, że piracetam nie pomaga?
Rejestracja: 2006
  • 379 / 31 / 0

20 czerwca 2019niepewny pisze:
Co mam zrobić, żeby pójść wyżej? Jakaś buprenorfina, oksykodon, cos w ten deseń, oczywiście w tabletkach.
Kurwa, gościu, czy Ty wiesz w co się wpierdalasz? To nie jakieś kurwa zawody. Z takim podejściem to po chuja się rozdrabniasz, od razu trzeba szukać dilca, który Ci hel ogarnie...
Rejestracja: 2017
  • 55 / 3 / 0

Dila juz mam od dawna i nie biorej akimś cudem helu To domojej apteczki na wyjazd albo coś. Jestem niespełnionym lekarza pierwsza pomoc to ja ;)
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 49 / 18 / 0

Zauważyłem coś ciekawego. Jeśli chodzi o lekarza prywatnego. Nie warto "inwestować" w samego lekarza. Ale w pigułę albo osobę co mu prowadzi ten cały pierdolnik, umawia na wizyty, podsuwa co ma wypisać. Otóż danie takiej osobie przy każdej wizycie 50, 100 zł w ramach "reszty nie trzeba" naprawdę zdziała cuda. Macie wizytę tego samego dnia, a lekarz wypisuje co mu się tylko powie. Z uśmiechem na twarzy !
Rejestracja: 2018
  • 105 / 26 / 0

W PZU z ubezpieczenia są opcje telemedi tzn wizyta telefoniczna z lekarzem. Udało mi się twk nawet alpre wyciągnąć erecepte na zasadzie leku przed lotem, nie zdążę do psychiatry itp. Jedyny problem jest taki że wszystko zostaje w systemie, więc następnemu lekarzowi ciężko wkręcić znowu to samo np tydzień później. Ma ktoś jakieś doświadczenia alvo pomysły?
Rejestracja: 2019
  • 2 / / 0

Umawiam się prywatnie do neurologa z bólem kręgosłupa po urazie, trwa to od lutego. Poza jakimiś nic niedajacymi tabsami dostałam raz tramal, który jako jedyny faktycznie mi pomagał i był przyjemny rekreacyjnie.
Co powiedzieć żeby przepisala?
Posty: 789 Strona 70 z 79
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość