Co powiedzieć lekarzowi

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 755 Strona 60 z 76
Rejestracja: 2016
  • 822 / 110 / 0

Czyli najwidoczniej są ku temu, aby wystawić niesłabe leki, mocne podstawy, które stoją po twojej stronie murem nawet w wypadku, gdy jest to pierwsza wizyta u konkretnego lekarza. Ponadto zakładam, że to niepierwszy raz z tymi lekami, lekarz pewnie też twierdzi, że sama najlepiej wiesz, który lek łagodzi najskuteczniej twój ból.
Odpowiadając na pytanie wątku, a też kierując się twoim przykładem
- powiedzieć prawdę.
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 317 / 2

[mention]Ivival[/mention] Powiedzieć prawdę? Wyłożyć kawę na ławę, chce się solidnie upierdolić i mieć zajebiste źródło opio z 1 ręki? Niektórzy o tym pisali i u niektórych lekarzy to faktycznie przejdzie, ale to chyba mniejszość jednak.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Marihuana kusi inwestorów. Na rynek płyną miliardy dolarów

Miliardy dolarów płyną na rynek marihuany, w miarę jak jej legalizacja otwiera nowe możliwości dla inwestorów. Czy to nowa, „zielona gorączka”?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

No ja sobie nie wyobrażam nawet będąc grubo ujebanym wyskoczyć do jakiegokolwiek lekarza z tym co napisal guccilui %-D.
Pomijam nawet fakt, że te wszystkie prywatne wizyty kosztują, bo przecież nie będziesz dzwonić i mówić na recepcji, że albo dają oxy contin, albo nie przychodzisz. %-D %-D
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 317 / 2

Jeśli takie coś miało by przejść u jednego lekarza na 10, to i tak by się opłaciło, 900 zł w plecy (chociaż prywatnie to niektórzy raczej coś tam by wypisali, przynajmniej na zwykłą rp, więc może niekoniecznie wszystko w plecy), ale jaki długofalowy zysk. Szybko by się zwróciło. Chociaż niektórzy lekarze, którzy by poszli na taki układ, raczej by chcieli jeszcze coś "pod stołem", chociaż tylko teoretyzuję, bo sam też nigdy z takim tekstem nie wyskoczyłem ani nawet nie przeszło mi to przez myśl.

Chyba bardziej sensowne by to było w przypadku, jakbyśmy już poznali lekarza, pochodzili trochę do niego i go "wyczuli", wtedy dopiero zaryzykowali taki tekst. Na pierwszej wizycie mniejsze prawdopodobieństwo że się uda, raczej :P
Rejestracja: 2016
  • 822 / 110 / 0

[mention]guccilui[/mention] w sprawie userki mariusz akurat jest to prawda wybiórcza (czyli pomijasz tekst o tym, jak się potem naćpasz). Tylko też nie widzę sensu po co pacjent miałby mówić do lekarza coś w stylu "Ten oksykodon dobrze łagodzi ból, tylko wciągam go nosem jak amfetaminę, a dodatkowo zapraszam kumpla i oboje do rana siedzimy znodowani. Widzi pani, jest oksy, jest impreza, bólu nie ma".
Odnośnie twojego posta, gdzie piszesz
Szybko by się zwróciło
chyba zapomniałeś, że im prostszy dostęp, tym większa używalność, co za tym idzie -> tolerancja rosnąca -> mniej leków na sprzedaż. Chociaż zwrócić pewnie by się zwróciło, nie znam się teraz na cenach aptecznych ale zapewne wystarczy opchnąć śmieszną ilość.
=
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 317 / 2

Czyli masz na myśli prawdę, ale bez ekstrawertycznych szczegółów. A ceny apteczne bardzo łatwo sprawdzić w duckduckgo. Jest jeszcze kwestia refundacji, jeśli jakiś lekarz by tak pisał, to istne eldorado.

Oczywiście to wszystko wytwory chorej wyobraźni, teoretyczne brednie, luźna rozmowa bla bli blu bla bla bla a kurwa oczy przymknięte
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Nie no wiadomo, że na refundacje nie ma co liczyć.
Mi już nawet nie chodziło o te 900 zł przeznaczone na wizyty tylko wyobraźcie sobie ten wstyd kiedy lekarz mówi do ciebie żebyś wypierdalał ćpunie z mojego gabinetu %-D. No nie wiem ja mimo, że jestem uzależniony to moja moralność jest na poziomie "normalnego człowieka" i nigdy nikogo nie okradłem żeby mieć na ćpanie itp.
Jak już tak teoretyzujemy to może łatwiej by było wpaść na onkologie i pozaczepiać niczego nie świadomych pacjentów? Stawiam, że ludzie którzy potrzebują masę kasy na leczenie/życie itp sprzedaliby ci te leki po 20-30% realnej wartości. Tylko nie wiem co gorsze: Mówienie do lekarza, żeby wypisywał ćpanie, a ja mu zrzuce hajs czy zaczepianie (w większości) nieuleczalnie chorych ludzi tylko po to, żeby zrobić na nich biznes.
Rejestracja: 2016
  • 822 / 110 / 0

Ciężko mi teraz sprawdzić w duckduckgo, poprzedniego posta tutaj pisałam 55 minut, tego poniżej też prawie godzinkę.


Swego czasu jak chciałam benzo od lekarza rodzinnego, po wypełnieniu deklaracji wyboru lekarza, wciskałam, że dostaję benzoXYZ* od psychiatry, jestem biedną studentką, wizytę mam na NFZ dopiero za miesiąc/ przepadła mi wizyta, a następna za msc/dwa, a przepadła bo np. miałam ważny egzamin / lub nie wzięłam leków z domu oddalonego ponad 100km i się tam nie wybieram w najbliższym czasie, rodzina też biedna - szkoda kasy na paczkę, a poza tym i tak zanim dojdzie, no a ta wizyta na NFZ za msc, a prywatnie mnie nie stać. Do tego mówiłam często off'em, że lekarz pomógł mi zwalczyć uzależnienie dopalaczowe** i został mi tylko wszechobecny niepokój, bezsenność, nerwowość. Skoro już tu jestem to mogłaby mi pani wypisać więcej opakowań, przy okazji będę mieć zapas, a wie pani jak to się w życiu różnie układa, ciężko z mocnymi zaburzeniami funkcjonować, a co dopiero stracić chwilowo możliwość wyłączenia objawów somatycznych.
Oczywiście zawsze miałam ze sobą jakieś papiery, które mądrze przeglądałam w poczekalni, torbę z laptopem, ubrana sukieneczka, buty na obcasie, lekki makijaż. Pełna elegancja.
Tę metodę można stosować wielokrotnie, 3 razy do roku każdemu przysługuje bezpłatna zmiana lekarza pierwszego kontaktu. Zapewne szybko traficie na kogoś kto to wszystko łyknie. U mnie raz udało się tak dobrze, że doktorka powiedziała, że widzi, iż próbuje ogarnąć swoje życie i mi pomoże, żebym przychodziła do niej po jakiekolwiek leki będę potrzebowała i była ze mnie dumna. Kiedyś pamiętam, że nie chciała mi wypisać Lorafenu, bo to strasznie silny i uzależniający lek, ale za to zaproponowałam Dormicum 15mg i 7,5mg na które od razu lekarka przystała. I to nie jedno opakowanie. Czasem sobie te bezo zmieniałam na inne, "wie pani, żebym się od tego konkretnego nie uzależniła". Dodawałam też czasem, że ostatnio byłam u psychiatry, dalej jest ok, coraz lepiej sobie radzę w życiu i np. wtedy brałam tylko skierowanie na badania krwi. Trzeba logicznie kombinować, być w tym przede wszystkim wiarygodnym. Mykiem było też brać takie nazwy leków, które nie były popularne np. zamiast Relanium to Neorelium.
Może po prostu mi się udało tak fajnie trafić, moją faworytką była młoda lekarka, może jeszcze nie tak obeznana w świecie. Jednak myślę, że metoda, którą opisałam na otrzymanie leków jest całkiem dobra. Szanujcie lekarzy.


*wpisz lek, który chcesz dostać
** tę kwestie można przemilczeć

EDIT: Czasem się zdarzy, że lekarz zechce jakiś świstek od psychiatry, żeby mieć jakąś podstawę do tego co wam wypisuje. Tylko takie coś też łatwo idzie ogarnąć, tym razem ładnie przekonując psychiatrę, żeby wypisał jakieś benzo, a potem poprosić o zaświadczenie, że możecie posiadać przy sobie np. clonazepam. Mi się udało po prostu mówiąc prawdę, że może mnie zatrzymać policja, a mając ten lek przy sobie mogę mieć problemy. I tutaj również dostawałam o co prosiłam. Co więcej, raz przy takim policyjnym zatrzymaniu faktycznie mi się przydało. Że psychiatrę można namówić na klony to też nie muszę pisać już chyba jak, nie jesteśmy dziećmi, a wątek ma parę stron.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 477 / 70 / 0

Generalnie porównywanie wyrywania benzo od lekarza, a leków w stylu oxy contin, mst, sevredol itp to jest wiesz. %-D
Rejestracja: 2016
  • 822 / 110 / 0

Ale ja tutaj nic takiego nie porównuję.
Posty: 755 Strona 60 z 76
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 154 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości