Co powiedzieć lekarzowi

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 751 Strona 59 z 76
Rejestracja: 2010
  • 249 / 18 / 0


^up ja nigdy nie miałem problemu z dostaniem L4 na depresje. Zawsze odbywało sie to w ten sposób, że pojawiałem sie u lekarza kiedy mój stan był naprawdę fatalny, tłumaczyłem że rano nie mam siły wstać z łóżka itp. mówiłem też że nie jestem w stanie w ogóle skupić się na pracy i L4 bardzo mi pomoże bo w takiej sytuacji po prostu mnie zwolnią, a wtedy to już na bank sie nie podniosę i pewnie się zabiję. Co w sumie było prawdziwe - nigdy mi w takiej sytuacji nie odmowiono L4.
Jeśli dopiero Ci zdiagnozuje na tej wizycie depresję to wypisze też leki - w tej sytuacji poproś o L4 do czasu kiedy leki zaczną działać czyli ok 2 tygodnie.
Pozdro i powodzenia
Rejestracja: 2009
  • 1820 / 241 / 0


Up, mnie interesuje l4 na pół roku (odnawialne co dwa tygodnie)


Ej, jestem na sorze, czekam na rtg. Mam zwichniety bark i ogólnie ostatnio często mi od jakby wypada (nie mam tego w papierach) . Dziś niby wypierdolilem się z tramwaju na bark i mi on wypadł czy tam się się zwichnięło. Będą mi to nastawiać.

Sądzicie, że jest szansa aby wyciągnąć DHC?

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Najstarszy handlarz narkotykami w Polsce. Do emerytury brakowało mu już niewiele

Ponad 600 porcji handlowych kokainy, amfetaminy, marihuany, LSD i innych substancji o łącznej wartości kilku tysięcy złotych oraz urządzenia służące do porcjowania narkotyków znaleźli policjanci w mieszkaniu 60-letniego wrocławianina.
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 312 / 2


No pewnie tak, jak boli to trzeba coś z tym zrobić, możesz napomknąć że na jakieś przypadłości tego typu brałeś DHC i pomagało a tramal/ketonale itp miały uboki. Zależy dużo od tego, na jakiego lekarza trafisz, niektórzy nie znają DHC a niektórzy tak i wiedzą że to było rpw i mogą mieć obiekcje. Trochę farta, gadki i będzie git ;)
Rejestracja: 2009
  • 1820 / 241 / 0


Powiem, że bark mi często wypada, a teraz zwichnalem wysiadajac i upadając z tramwaju. I że jak miałem operowania rękę dostałem DHC i to mi dobrze pomagało na ból, myślisz że pyknie?
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 312 / 2


Myślę że tak, nie spróbować nie wypada
Rejestracja: 2009
  • 1820 / 241 / 0


No w szpitalu nic mu nie dali, ale u lekarza rodzinnego spróbuję
Rejestracja: 2017
  • 1894 / 312 / 2


Jak się nie uda w jednym miejscu to się uda w drugim, taka zasada zawsze się sprawdza :P Masz teraz dobrą podkładke, papier ze szpitala więc będzie git
Rejestracja: 2018
  • 245 / 20 / 0


Byłem ostatnio w szpitalu. Przyjmowała mnie młoda kobieta i ledwo ledwo dała mi receptę na tramadol. Mało nie napisała, żebym wziął apap.
Młodzi lekarze są ostrożni, natomiast starsi już chyba jadą według tego co udało im się w swojej karierze dotychczas doświadczyć i przepisują.

Miałem zaplanowaną wizytę w przychodni specjalistycznej u neurologa, który dał mi tramal, oxy, psychotropy i wypisał skierowanie do psychiatry. Powiedziała, że jeżeli będę potrzebował więcej leków to mam przyjść do niej to wypisze mi to co będę chciał WTF? Nie wiem co o tym myśleć. Tego lekarza widziałem pierwszy raz na oczy i już mi tyle wypisała. Nigdy i żadne lekarz podczas pierwszej wizyty nie wypisał mi tyle prochów.
Rejestracja: 2016
  • 822 / 108 / 0


[mention]mariusz9984[/mention]
Z jakim schorzeniem odwiedziłeś neurologa? Jakieś papiery miałeś np. z Poradni Leczenia Bólu, od psychiatry, od innego neurologa itd?
Na sorze, mimo że osoba wyglądająca jak najbardziej ok itd. lekarz nie chciał i nie wypisał tramadolu, za to inny lek NLZP. Pacjent mówił, że źle toleruje ketoprofen i inne tego typu leki, to dostał coś tego typu (nie pamiętam nazwy, coś podobne do ketoprofenu) + paracetamol. Nawet nie zrealizowaliśmy tej recki, bo ta osoba mówiła prawdę i byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto. A bólu nie było niestety jak załagodzić.
Ja natomiast kiedyś na dobrą gadkę na sorze wyrwałam Bunondol, a jeszcze mi Relanium w gratisie dorzucili.
Rejestracja: 2018
  • 245 / 20 / 0


@Ivival

Odwiedziłam z powodu moich problemów zdrowotnych i wycinaniu raka z głowy. Zawsze jak powiem że apap już na mnie nie działa dostaję coś więcej. Neurolog widząc moje wyniki zawsze pyta się co chcę dostać i wypisuje receptę.
Posty: 751 Strona 59 z 76
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości