Co byś powiedział samemu sobie, gdybyś mógł cofnąć czas

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 62 / 5 / 0

Nie pij.
  • 819 / 110 / 0

Nie wiem czy zostanę zrozumiany, ale powiedział bym sobie: NIE WPIERDALAJ SIĘ MIĘDZY WÓDKĘ A ZAKĄSKĘ.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Pod wpływem narkotyków zjechał po schodach na plażę. Obezwładniło go trzech policjantów

23-latek, kierujący audi zjechał po schodach z umocnień brzegowych rzeki San w Stalowej Woli. Auto wbiło się przodem w piach, a kierowca próbował uciec z miejsca zdarzenia.
  • 201 / 62 / 0

Ćpaj wincej
  • 699 / 148 / 0

nic, bo i tak bym sie nie posluchala :niewiem:
Użytkownik zbanowany
  • 396 / 25 / 0

Że będę żałował tej "ciekawości" i do jakiego spierdolenia mnie to doprowadzi. Będą wspomnienia będą jazdy, ale "będziesz emocjonalnie rozpierdolony" i tak bym nie zrozumiał
  • 721 / 94 / 0

Nie nakurwiaj stimów.
Taką alfę zamówiłem w ciemno. Dopiero jak doszła poczytałem dokładnie o tym szajsie. Miała pójść w kibel ale odkładałem to w czasie. Przeleżała dłuższy czas w szufladzie. Jak już nie miałem nic pod ręką to jednak ciekawość zwyciężyła. Później fluoroamfetaminy, hexen i inne schizogenne gówna. To najbardziej porysowało mi psyche.
  • 3806 / 418 / 11

29 stycznia 2019Karolrdm99 pisze:
Nie probuj nigdy :liść: bo to zbyt zajebiste %-D Ani ncizego innego niz alko,bo potem alko jest chujowe w porownaniu do innych :zombie:
Hahahha, gorszej głupoty dawno nie czytałem. Śmiechłem nawet.
A potem bądź najaktywniejszy w temacie : "Detox od trawy".
Młody to i głupi, ehhh.
Za krótko palisz chłopaku.
> Pol wincyj.
  • 3 / / 0

Co bym powiedział sobie w przeszłości ? Głowa do góry mały, wiara czyni cuda :) Wszystko to mindset
  • 12 / 1 / 0

Ja bym sobie powiedział, że wcale nie jestem ponad wszystko i nawet się nie zorientuje kiedy będę uzależniony.
  • 1065 / 80 / 0

Nie mieszaj U-47700 z benzo pod żadnym pozorem
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata