Lit - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2011
  • 750 / 66 / 0

Dzisiaj przeglądając sieć znalazłem informację o tym, jakoby lit wzmacniał psychodeliki. Chodzi mi głownie to te informacje:
This is in contrast to what happens when people were taking tricyclic antidepressants or lithium: they had a vast increase in their response to hallucinogens.
LITHIUM:
(*alone* or *in combination with a tricyclic antidepressant*) -- increase in response to LSD or psilocybin.
http://www.erowid.org/chemicals/maois/maois_info4.shtml
I has very extensive experience with psychedelics, LSD, mushrooms, 2C-X's, DXM, N20, DMT, 5-meo, Bufotonin, Ketamine, MDMA, amanitas, ect. all in extensive combinations, and the farthest I has ever been was with Lithium and LSD and Lithium and mushrooms. These three trips were by far the most powerful and life changing experiences of my life.
http://www.bluelight.ru/vb/threads/4126 ... o-my-Brain

Wie ktoś może coś więcej o wzmacnianiu tripów litem?
Rejestracja: 2011
  • 39 / 1 / 0

Lit jest lekiem na zaburzenie afektywne dwubiegunowe, stabilizuje nastrój i poziom neuroprzekaźników w mózgu. ja od roku jestem na licie, w wakacje zacząłem zarzucać aco i faktycznie moje banie w porównaniu z moimi znajomymi były dużo lepsze, w moim odczuciu wręcz kosmiczne. zarzucanie deksy wpływa na neuroprzekaźniki i może wywołać u chorych manie, czyli banie trwającą kilka miesięcy [ tak jak w moim przypadku ] okupioną później depresją, czyli zwałą trwającą zazwyczaj drugie tyle. więc myślę, że nie tyle lit, który jest tylko pierwiastkiem, a uwarunkowania indywidualne człowieka wpływają na intensywność bań

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

"Rośliny i urządzenia świadczące o narkotykowym procederze". Plantacja marihuany zlikwidowana

Rośliny i urządzania do prowadzenia uprawy marihuany oraz kilka worków narkotykowego suszu odkryli policjanci na jednej z posesji w powiecie otwockim. W sprawie został zatrzymany 53-latek, który usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1200 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Sawant i 2 gości