Jak to jest z tym ScrOG'iem?

Moderator: Konopia

• 455 / 1 / 0

Robienie siatki nie jest trudne:D

Popatrzcie przynajmniej na mojego posta :)

Co do tych sznurków, to hyba mozna tak pokierować roslinka aby szła równo i prosto do dziurki czyz nie?

Na zdjeciach haszysz.com wyglada to przerazajaco, ale mam kumpla ktory robil ScrOG'a pierwszy raz w ogóle calej farmerskiej przygody i powiedzial ze to jest banał, trzeba tylko poswiecic troche czasu i sznurka :D

btw. polecam szunrek do miesa:D jest masterski :D
  • 262 / / 0

powiedzcie mi cos... wiem ze mam usunac wszystkie liscie spod siatki ktore nie maja dostepu do swiatla. czyli roslinka ma byc kompletnie goła pod siatka(nawet bez tych malych szczytow)? dobrze mysle? lisci z nad siatki nie usuwac?

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Ktoś wrabia marynarzy w przemyt? Kolejny statek z kokainą w ładunku zatrzymany w Meksyku

Trzeci w ostatnich miesiącach przypadek przemytu kokainy ujawniono podczas rozładunku statku w meksykańskiej Altamirze.

• 455 / 1 / 0

Obetnij.
Liscie sie nie "odrodza" bo nie beda i tak mialy swiatla.
To co obetniesz zawsze mozna zachowac zeby porownac wczesniaki z dojrzalymi ;)

btw. lepsze oczka 5x5, 4x4, 3x3?

• 262 / / 0

oczka preferowane to 5x5. czekam na kolejne odp do mojego wczesninejszego pytania. z gory dzieki

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

kruczy - dobrze myslisz. w scrogu zostawiasz tylko to co jest tuz pod i wszystko co nad siatka.

• 262 / / 0

a co z malymi odrostami, tzn z nowymi szczytami ktore zaczynaja wyrastac, ale dopiero pod siatka?

• 455 / 1 / 0

jezeli nie mają światła to prawdopodobnie się wyciągną w góre, ale moge sie mylic..
jesli ten szczyciunio jest ok dosc daleko od siatki, to zanim on do niej dojdzie to troche sie zejdzie..

• 262 / / 0

Pan_Jah_from_Brazylija pisze:
jezeli nie mają światła to prawdopodobnie się wyciągną w góre, ale moge sie mylic..
jesli ten szczyciunio jest ok dosc daleko od siatki, to zanim on do niej dojdzie to troche sie zejdzie..
czyli lepiej sciac. scinajac roslina nie bedzie musiala poswiecac energii na szczyty spod siatki.
wszystko jasne, dzieki shakir i wszystkim innym ktorzy odpowiedzieli na mojego posta
Wróć do „Techniki uprawy, klonowanie”
Na czacie siedzi 144 uczestników Wejdź na czata