Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 6 z 10
  • 46 / 1 / 0
pewnie za długo mieszałeś, ale możliwe że ta zimna woda była ciut za ciepła. Ja wodę zawsze wkładam na chwilę do lodówki, żeby mieć pewność że mi się benzydamina nie rozpuści
  • 616 / 4 / 0
Może nie tyle co za długo mieszał, ale i zbyt energicznie. Niby mieszanie - taka głupia i prosta sprawa, ale i tu trzeba się postarać. Mieszać należy powoli, nie śpieszyć się. Energiczne ruchy pozostawić na mieszanie herbaty przykładowo. Tutaj powoli.
Uwaga! Użytkownik wendrowycz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
ja pierwszy raz też próbowałam bez ekstarkcji, było świetnie !
teraz właśnie chciałam ekstrację i dolałam do 3 saszete 750ml.
pomyliło mi sie zero (;d)
teraz mam właśnie ten problem.
próbowałam pić takie dopiero spożądzone, ale potem zdecydowałam podgrzać.
najpierw w garnku, poten z ciekawości na patelni.
chcialam odparować wode.
niestety zostawała sama sól (na patelni).
  • 499 / 2 / 0
nie dziwne cała benza została rozpuszczona w wodzie. musiałabyś wypić te 750ml ale to powodzenia ;p
  • 3007 / 7 / 0
Bez tej soli jakoś by poszło ale 750ml to i tak dużo. Ja kiedyś 250ml wody z benza (4 saszety) bez ekstrakcji piłem więc by dał radę :D
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2011 przez zombisztajn, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwaga! Użytkownik zombisztajn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1276 / 6 / 0
Przecież koleżanka napisała, że zero za dużo na klawiaturze wystukała.
Ja tam zawsze ekstrakcję wykonywałem w polowych warunkach, kupowane chusteczki, kubeczki, strzykawka do odmierzenia wody, a do mieszania jakiś długopis, no coś znalezione w samochodzie i jakoś nie narzekaliśmy ani razu, po Pani B klepała jak powinna. :)
  • 24 / / 0
To ja robię chyba najprościej, jak się da, tylko że śladowe ilości benzy zostają na ściankach szklanki..

:wall: SPRZĘT:
- 2 szklanki
- naczynie z miarką, żeby odmierzyć 25 ml wody, ja mam po syropie.
- chusteczki higieniczne :rolleyes:
- gumka recepturka

Najpierw wypadałoby przygotować:
szklankę, na którą nakładam chusteczkę, lub nawet dwie, jeśli jest cienka, wciskam ją lekko w dół aby się nie przerwała, i naciągam gumkę recepturkę aby chusteczka nie spierdoliła w dół przy nalewaniu.

do 1 szklanki wsypuję jedną paczkę benzy (pół grama na 25 ml) i zalewam letnią wodą odmierzoną wcześniej w naczyniu.
Nie mieszam łyżeczką, tylko poruszam kilka sekund szklanką. Jak się rozpuści przelewam powolutku do drugiej szklanki starając się trafiać w środek 'dołka' chusteczki, czekam aż wyschnie i wpierdalam.

i tak z każdą saszetką ;)
Uwaga! Użytkownik Schizophrenic nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Jak ktoś ma możliwość to poradzę przez strzykawkę ze zrobionym filterkiem z skrawka husteczki.
Idealnie widać benzo czy jest "w miarę czysta"
  • 9 / / 0
Mam ważne pytanie. Sytuacja wygląda następująco: wyekstrahowałam sobie ładnie parę dni temu 1,5 grama (moja ulubiona ilość, mmm...), ale uznałam, że lepiej poczekać parę dni z tripem aż poprawi mi się nastrój. Moje 1,5 g spoczywa w filtrze z torebki herbacianej w szufladzie, zbryliło się w całość i zamierzam je pokruszyć, a potem wsypać do kapsułek. Tylko czy nic się z niego pod wpływem kontaktu z powietrzem lub czegokolwiek innego nie utleniło albo coś? Bo nie orientuję się tak świetnie we właściwościach chemicznych Pani B. Dzięki z góry za odpowiedź.
"Ale ja nie mogę umrzeć. Takie jest prawo wobec nas, szalonych, cierpiących bez winy. Jesteśmy torturowani jak najgorsi zbrodniarze. A umrzeć nam nie wolno, bo społeczeństwo jest dobre i dba o to, byśmy się nie przestali męczyć przedwcześnie."
  • 669 / 9 / 0
Czyli ekstrakcja jest taka sama jak w przypadku Antidolu tylko za produkt bierzemy tutaj to co na filtrze w przypadku kody filtrat.

Dziwne, że tak wielu osobom ekstrakcja się nie udaje, może to jakaś cecha osobnicza - wysoka, wrodzona lub nabyta w inny sposób tolerancja na benzydaminę?

@Up - chlorowodorki są trwałe więc nic nie powinno się stać z zawartością filtra.
Rozpad termiczny alkaloidów maku lekarskiego, prawda czy mit?
Vexilla regis prodeunt inferni
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 6 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.