Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 50 / / 0
Witam palę 3~ lata m.j a mój problem sprowadza się do tego stopnia że mam non toper flegme codziennie rano/popołudniami czasem nawet duszności jak coś niosę ciężkiego coś w stylu astmy czy jest na to jakaś rada?:P bo jak kopciłem dzień w dzień to potrafiłem mieć co 2/3 tygodnie zapalenie płuc :D więc nie wiem co robić w tym kierunku? lekarz rodzinny?
dodam że od roku nie mogę ściągnąć butelki od nesti na raz i często jak wezmę większego bucha to aż mnie tak "piecze po płucach" :/
Skolekcjonowałem : Smart Shiva,Smart Shiva Blant + damiana,Mad Dog,Sensimilla,Rasta,Bobby Sense,Eden,Hammer,Czeszący Grzebień,Kolor,Tajfun,Ak-47,Git Roman <-- ogólnie wszystko się zmieniło (SYF)
  • 3309 / 17 / 0
Pewnie sobie zjechałeś płuca. Waporyzuj, a najlepiej jedz mj. Do lekarza idź i ewentualnie powiedz, że to od papierosów.
  • 749 / 80 / 0
Przestań palić wszystko, nie tylko mj. Jak radził angor animi, możesz waporyzować lub jeść.
Zacznij uprawiać jakiś sport aerobowy, najlepiej bieganie lub pływanie.
  • 31 / 1 / 0
jarasz butle? jeśli tak to ciągniesz wszystkie substancje(a w ulicznej marii dużo ich może się znaleźć) do płuc.
  • 50 / / 0
no niestety nie stać mnie wydać 500+zł na waporyzatora a tym bardziej m.j bo nie mam z nią stałego kontaktu zazwyczaj jak ktoś chce to go zdziabie ewentualnie raz na tydzień wpadnie sosik na litra to raczej z litra nie wagowego nic nie zrobię :P a jak myślicie siłka to będzie dobre rozwiązanie?:P
Skolekcjonowałem : Smart Shiva,Smart Shiva Blant + damiana,Mad Dog,Sensimilla,Rasta,Bobby Sense,Eden,Hammer,Czeszący Grzebień,Kolor,Tajfun,Ak-47,Git Roman <-- ogólnie wszystko się zmieniło (SYF)
  • 461 / 6 / 0
Rób ciastka - tak naprawdę masz wybór, albo kondycha albo palonko ;)
Uwaga! Użytkownik elitesse nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 749 / 80 / 0
Siłka pomoże, ale nie wystarczająco. Tutaj chodzi o poprawienie sprawności płuc, a do tego idealne są aeroby.
  • 176 / 5 / 0
99% poprawy będziesz zawdzięczał nie paleniu czegokolwiek, jak kolwiek (biernie aktywnie)
ten 1% polepszy ci sie od innych rzeczy.
siłka, łykanie proszków, inchlcje itp nic ci nie dadzą, jak będziesz palił.

Sprawdź sobie jeszcze:http://pl.wikipedia.org/wiki/Przewlek%C ... _p%C5%82uc

Za przyjemność zawsze trzeba jakoś płacić niestety.
  • 83 / 2 / 0
AquaSky jakbym mógł to bym ci zajebał za takie straszenie obturacyjną chorobą płuc ;-) tak sie wystraszyłem, że wylądowałem u lekarza. Podobno trzeba sobie nieźle napracowac na taką chorobę. No ale nic, ja osobiscie już nie palę, w razie ochoty na konsumpcję zielska mam waporyzator a jakoś na zime będę robił sobie konopne wypieki :-)
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.