Regulamin forum
Zwykli użytkownicy nie mogą zakładać wątków na tym forum.
Jeśli chcesz zamieścić tu FAQ, HOWTO, albo kompendium swojego autorstwa – zamieść je w dziale >Psychofarmakologia<, a na początku posta dopisz, że chcesz by wątek był w Kompendiach.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 38 / 1 / 0
  • 2 / / 0
Bardzo dobry wykład, z ogromnym zaciekawieniem go posłuchałam :-) Dzięki
  • 757 / 31 / 0
Nie działa mi
  • 334 / 30 / 6
działa , zalogować się trzeba a na mp.pl znany jest chyba wszystkim login i hasło
dobre wykłady z psychiatrii
tryptfan dzięki za link
  • 16 / / 0
Nie trzeba się logować, a typ pierdolnął babola:
Od kiedy no-spa jest silnym opiatem ?
Uwaga! Użytkownik Pawian Czerwono Dupy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 420 / 1 / 0
Nie poweidzial ze jest silnym, tylko ze jest opioidem co sie zgadza ale dla mnie to tez okreslenie troche na wyrost. Generalnie wyklad w porzadku, tylko ze kompletnie nic nowego sie z niego nie dowiedzialem, a jak udalo sie mi wywnioskowac byl on skierowany do lekarzy, wiec tym bardziej mnie zastanawia sens jego przeprowadzenia. Takich informacji kazdy student medycyny powinien nauczyc sie na pierwszym roku studiow.
Ostatnio zmieniony 23 marca 2011 przez Kakihara, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 16 / / 0
No spa i opiaty. Hmm az musze przestudiowac co to ta drotaweryna.
Uwaga! Użytkownik Pawian Czerwono Dupy jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 78 / / 0
"Należy zachować daleko idącą ostrożność (...) bo oni są w stanie się zakraść i... i naszą czujność osłabić" Poległem :D

"Zachować dyskrecję (...) Szczególnie że możemy mieć do czynienia z osobami znanymi, lub naszymi... kolegami."

Ostatnie zdanie nieco smutne ale prawdziwe. Łatwy dostęp - kusi, kusi oj kusiiii ;)
♪♫♪ harmony (: ♪♫♪
  • 1218 / 21 / 0
Wykład bardzo dobry, mogę się jedynie uczepić tego, że inhalanty nie są tak niebezpieczne, bo inhalanty jak wiadomo powodują straszny zamęt w organizmie. No i trochę przesadził z psychodelikami, szczególnie LSD, gdzie jedynym skutkiem ubocznym jest rozszerzenie źrenic, a on potraktował wszystkie psychodeliki tak samo. Poza tym czekałem na sposób leczenia zatrucia PCP które było wymienione na początku, ale się nie doczekałem...niemniej wykład w miarę i na poziomie.
Uwaga! Użytkownik Psychopath jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.