Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Cześć. Wczoraj zajarałam sobie pierwszy raz w życiu, co raczej nie było jakimś miłym uczuciem. Ogólnie byłam strasznie zamulona, ledwo się ruszałam, nie mogłam prawie wcale nic mówić. Wszystko, co się działo wokół mnie, to miałam wrażenie, że już to widziałam, czyli tak zwane DejaVu. Co ciekawe, miałam je tylko w towarzystwie jednego chłopaka. Jak na chwilę wysiadł z samochodu (bo paliliśmy w samochodzie), to wszystko działo się "na świeżo". Jak wrócił, znów nawijał znajome mi rzeczy. W pewnym monencie, jak zaczął rozmawiać przez telefon, czyli w pewnym sensie był nieobecny z nami, to znów był brak DejaVu, później już ten efekt nie wrócił. Gdyby nie zależało to od niego, to jeszcze miałabym wytłumaczenie, bo wydaje mi się, że mogło to być spowodowane właśnie opóźnieniem. Podświadomie "wchodziło" to do mnie w czasie rzeczywistym, a bardziej świadomie - po paru sekundach, co dało mi wrażenie DejaVu (myślę, że zrozumieliście o co mi chodzi :-D). Zastanawia mnie tylko fakt, że było to tylko i wyłącznie w towarzystwie tego chłopaka..
Co do zamuły, braku powodów do śmiechu etc., to już czytałam o tym, że mogło to być spowodowane towarzystwem, bądź złym nastawieniem, jak pewnie było. Co do towarzystwa to nie wiem, bo paliłam z kumpelą i dwoma chłopakami, których znamy od niedawna, jeszcze troszeczkę nieswojo się przy nich czuję, co mogło też mieć wpływ na moją fazę. Ale raczej najbardziej wpływało na mnie to, że spieszyłam się trochę do domu, a oni znienacka dzwonią, że przyjadą za chwilę i mają trochę zielonego na próbę. Bałam się, że rodzice coś wyczają, bałam się też tego pierwszego razu. Kumpeli wcale nie wzięło (chyba, że nie była świadoma fazy, nie wiem), ale podobno na pierwszy raz to może być normalne.
Uwaga! Użytkownik Adryjan7 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 332 / 38 / 0
Zapal ponownie ale na pełnym luzie najlepiej na dobrze znanej i bezpiecznej miejscówce z zaufanymi ludźmi a gwarantuje że będzie dobrze. Za pierwszym razem często nie jest tak jak być powinno więc się nie zrażaj do marihuany.
Cash Rules Everything Around Me
C.R.E.A.M.
  • 256 / 6 / 0
czasem miam takie sekundowe jebniecie msli : qrwa co ja tu robie czym jestem , to jest cos głębokiego ale mija po 1 sec i nie moge sobie przypomniec o huj tam mi chodzilo
  • 15 / / 0
hamah pisze:
czasem miam takie sekundowe jebniecie msli : qrwa co ja tu robie czym jestem , to jest cos głębokiego ale mija po 1 sec i nie moge sobie przypomniec o huj tam mi chodzilo
Ten marihuanowy nieogar, że nie wiesz co tu robisz jest przepiękny. Poza tym nawet wikipedia podaje:
- tymczasowe upośledzenie pamięci krótkotrwałej, pobudzenie wyobraźni,
- osłabienie koncentracji,
- zaburzenia w percepcji czasu.

Ja za drugim razem, bo za pierwszym nie poczułem nic, przesiedziałem całą fazę z głową spuszczoną w dół pogrążony w rozkminach patrząc na zegarek kiedy mi ten stan minie. Czułem się jakoś nieswojo, mijając ludzi na ulicy wydawało mi się że każdy patrzy i czai ocb. Lekko się zraziłem, ale namówiony na ponowną próbę poczułem w końcu piękno thc. Nie zrażaj się, spróbuj jeszcze raz - gwarantuje że będzie dobrze.
  • 381 / 5 / 0
Przede wszystkim musisz wiedzieć,czego od tego oczekujesz,nie bój się i daj się prowadzić za rękę.Gwarantuję i poświadczam swoimi przepalonymi płucami,że zakochałem się od pierwszego bucha także w takim wypadku mogę w pełni polecić.Oczywiście ostrożnie.; )
  • 672 / 10 / 0
Noo właśnie, całą przyjemność zepsuł Ci stres i nieodpowiednie nastawienie. Przede wszystkim niech jaranie będzie Twoim wyborem, niech to będzie w piękny słoneczny dzień, na miejscówce jak ktoś już powiedział, dobrze Ci znanej. Niech to będzie w towarzystwie zaufanych osób których się nie wstydzisz. Zagrajcie w jakąś ciekawą grę, żeby się nie zamulać, nie bój się że ktoś Cię złapie, pamiętaj, faza nie trwa wiecznie (niestety), zejdzie Ci, wrócisz do domku, buziak w policzek dla rodziców, coś pysznego na gastro i dalej co tam sobie chcesz ;)
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.