4-AcO-DiPT; Ipracetyna

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

Posty: 70 Strona 4 z 7
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 466 / 2 / 0

Jedz normalnie też dobrze działa a nie jakieś kombinowanie nosem czy wkładanie sobie tego w dupe , ja zawsze wole normalnie zjeść.

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 19 / 0

Jeżeli chodzi o 4-aco-dipt to najlepszym rozwiązaniem jest chyba zrobienie bombki lub ładowanie tego w kapsułkę. Smak jest zdecydowanie ohydny, a trochę rzeczy zjadłem więc jakieś porównanie mam. Nie polecam w każdym bądź razie metody "na paluszek", którą zastosowałem w czasie tripa na 4-aco-dmt chcąc dobić się właśnie diptem. Pech chciał, że nie miałem akurat wody a do najbliższego sklepu było 15 minut drogi.
15 minut plucia i innych nieprzyjemnych rzeczy %-D

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

"W Internecie krążą e-narkotyki"

Ciekawy przypadek: dziennikarz szukał sensacji w związku z "nową modą", monarowiec okazał się zaskakująco kompetentny.
Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 466 / 2 / 0

no ja zawsze mam kieliszek napoju czy tam innego gówna wsypuje tam np, hometa , szybko to pije i popijam od razu też jakimś napojem i nie jest tak źle idzie wytrzymać .
Rejestracja: 2007
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 4 / 0

te dipciki sa takie. 5-meo tez jest obleśny. sadze ze karteluch, syp, wsyp, popij jest w zupelnosci wystarczajacy, lecz osobiscie preferuje kapsulki trójki
Rejestracja: 2011
  • 750 / 69 / 0

Ja zjadłem 30mg 4-aco-dipt i ledwo podziałało. Psychicznie czułem się jakbym nic nie wziął, a zmiany percepcji słabe. Dopiero po kilku minutach gapienia się na jeden punkt pojawiały się taki jakby szczeliny które błyskały światłem. CEVy słabe. Ja popełniłem błąd, że tripowałem na łóżku w nocy. Na tym to najlepiej byłoby iść do ludzi. Następnym razem będę musiał zwiększyć dawkę.
Rejestracja: 2010
  • 203 / 3 / 0

ale chyba właśnie dipt taki jest że zmiany wzrokowe nie są w jego przypadku spektakularne. Na zagranicznych forach, często można spotkać się z opiniami że acetoxy-dipt ich nie powoduje w dużym stopniu, a wiele więcej dzieje sie w sferze psychiki i to też na takim bardziej empatycznym poziomie niż psychodelicznej podróży w głąb odkrywając zagadki świata.

Akurat przymierzam sie do aco-dipta i w sumie nie wiem, z jednej strony kocham CEV'y i chętnie bym się w nich pogrążył, z drugiej wydaje się że dipt jest bardzo fajny w kontaktach z ludźmi, chociaż akurat tutaj to ja lubię i na 2c-p i na ho-mecie iść do pubu. Dipt wydaje się pod tym względem fajną towarzysko substancją. Może nawet lepszą niż prorok, który pomimo świetnego samopoczucia w pubie/klubie nie lubi się specjalnie ruszać, i może nawet lepszą niż 2c-p której działanie zaczyna około 3 męczyć odrobinę.
Rejestracja: 2008
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 28 / 0

nie zgadzam sie, ja w przypadku 4-ho-dipt mialem bardzo wyrazne wizuale, ale moze to za sprawa dawki(40mg przy 450(albo 600, nie pamietam juz)mg moklobemidu). Caly trip dzieki moklobemidowi trwal w dodatku prawie 12h ;)
Rejestracja: 2010
  • 203 / 3 / 0

hmm no widzisz Macki co kombo psychodelik+osoba to różne odkrycia. Jeszcze nie testowałem tego związku a ochotę mam na coś fajnego, zwłaszcza że to najfajniejsze jest w głowie. Mam nadzieję że tutaj dipt pokaże swoje walory. W sumie niczego nie oczekuję po tej substancji, bo trudno strasznie jakoś poskładać relację na tej trypto w jakiś ogarnięty opis czego można się spodziewać. Z opisów na erowidzie, wiele wskazywało że na patrzałki się nie rzuca, za to fajnie się rzuca na psychikę.

I tak trzeba samemu sprawdzić ;)

BS

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 19 / 0

platyna pisze:
no widzisz Macki co kombo psychodelik+osoba to różne odkrycia
+MAOi. W tym co Macki zjadł moklobemid miał swój niebagatelny wpływ na całość fazy ;-)
Rejestracja: 2010
  • 203 / 3 / 0

w to nie wątpie, pewnie podbiło do dobrych 60mg p.o + wydłużyło do nomen omen "kosmicznych" długości cały trip ;) no nic jeszcze kilka dni do weekendu to sprawdzę osobiście dipta. Tolerkę po ostatnich ekscepsach z 2c-p wolę jednak zbić zanim ocenię acetoxy-dipta.
Posty: 70 Strona 4 z 7
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości