4-AcO-DiPT; Ipracetyna

Podchodne tryptaminy, które zostały rozbudowane przy pierścieniu w pozycji czwartej – np. 4-HO-MET, lub psylocybina.

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 466 / 2 / 0

Jedz normalnie też dobrze działa a nie jakieś kombinowanie nosem czy wkładanie sobie tego w dupe , ja zawsze wole normalnie zjeść.

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 19 / 0

Jeżeli chodzi o 4-aco-dipt to najlepszym rozwiązaniem jest chyba zrobienie bombki lub ładowanie tego w kapsułkę. Smak jest zdecydowanie ohydny, a trochę rzeczy zjadłem więc jakieś porównanie mam. Nie polecam w każdym bądź razie metody "na paluszek", którą zastosowałem w czasie tripa na 4-aco-dmt chcąc dobić się właśnie diptem. Pech chciał, że nie miałem akurat wody a do najbliższego sklepu było 15 minut drogi.
15 minut plucia i innych nieprzyjemnych rzeczy %-D

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Uprawiał marihuanę na terenie muzeum. Został schwytany kiedy doglądał roślin

Policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi, która mieściła się na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej. Do sprawy został zatrzymany 46-latek.
Użytkownik nieaktywny
  • 466 / 2 / 0

no ja zawsze mam kieliszek napoju czy tam innego gówna wsypuje tam np, hometa , szybko to pije i popijam od razu też jakimś napojem i nie jest tak źle idzie wytrzymać .
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 4 / 0

te dipciki sa takie. 5-meo tez jest obleśny. sadze ze karteluch, syp, wsyp, popij jest w zupelnosci wystarczajacy, lecz osobiscie preferuje kapsulki trójki
  • 750 / 70 / 0

Ja zjadłem 30mg 4-aco-dipt i ledwo podziałało. Psychicznie czułem się jakbym nic nie wziął, a zmiany percepcji słabe. Dopiero po kilku minutach gapienia się na jeden punkt pojawiały się taki jakby szczeliny które błyskały światłem. CEVy słabe. Ja popełniłem błąd, że tripowałem na łóżku w nocy. Na tym to najlepiej byłoby iść do ludzi. Następnym razem będę musiał zwiększyć dawkę.
  • 203 / 3 / 0

ale chyba właśnie dipt taki jest że zmiany wzrokowe nie są w jego przypadku spektakularne. Na zagranicznych forach, często można spotkać się z opiniami że acetoxy-dipt ich nie powoduje w dużym stopniu, a wiele więcej dzieje sie w sferze psychiki i to też na takim bardziej empatycznym poziomie niż psychodelicznej podróży w głąb odkrywając zagadki świata.

Akurat przymierzam sie do aco-dipta i w sumie nie wiem, z jednej strony kocham CEV'y i chętnie bym się w nich pogrążył, z drugiej wydaje się że dipt jest bardzo fajny w kontaktach z ludźmi, chociaż akurat tutaj to ja lubię i na 2c-p i na ho-mecie iść do pubu. Dipt wydaje się pod tym względem fajną towarzysko substancją. Może nawet lepszą niż prorok, który pomimo świetnego samopoczucia w pubie/klubie nie lubi się specjalnie ruszać, i może nawet lepszą niż 2c-p której działanie zaczyna około 3 męczyć odrobinę.
Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 28 / 0

nie zgadzam sie, ja w przypadku 4-ho-dipt mialem bardzo wyrazne wizuale, ale moze to za sprawa dawki(40mg przy 450(albo 600, nie pamietam juz)mg moklobemidu). Caly trip dzieki moklobemidowi trwal w dodatku prawie 12h ;)
  • 203 / 3 / 0

hmm no widzisz Macki co kombo psychodelik+osoba to różne odkrycia. Jeszcze nie testowałem tego związku a ochotę mam na coś fajnego, zwłaszcza że to najfajniejsze jest w głowie. Mam nadzieję że tutaj dipt pokaże swoje walory. W sumie niczego nie oczekuję po tej substancji, bo trudno strasznie jakoś poskładać relację na tej trypto w jakiś ogarnięty opis czego można się spodziewać. Z opisów na erowidzie, wiele wskazywało że na patrzałki się nie rzuca, za to fajnie się rzuca na psychikę.

I tak trzeba samemu sprawdzić ;)

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 19 / 0

platyna pisze:
no widzisz Macki co kombo psychodelik+osoba to różne odkrycia
+MAOi. W tym co Macki zjadł moklobemid miał swój niebagatelny wpływ na całość fazy ;-)
  • 203 / 3 / 0

w to nie wątpie, pewnie podbiło do dobrych 60mg p.o + wydłużyło do nomen omen "kosmicznych" długości cały trip ;) no nic jeszcze kilka dni do weekendu to sprawdzę osobiście dipta. Tolerkę po ostatnich ekscepsach z 2c-p wolę jednak zbić zanim ocenię acetoxy-dipta.
Wróć do „4-podstawione”
Na czacie siedzi 1350 uczestników Wejdź na czata