Fotorelacja - Rewegetacja [ICE]

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 1 / 0

polak pisze:

27.05.2006
Dzień piętnasty:
Z rozciągających się topków zaczyna wyrastać niezliczona ilość gałązek. Nowo-powstające liście są
gładkie, nie ząbkowane, pojedyńcze czasami z większą ilością palcy.
Bo roślina jest w szoku i wydaje jak najwiecej lisci idzie na ilosc aby mogły przejac korzenie po korzystajacych z nich scietych topow i wrazie czego odrazu wskoczyc na 12/12.
polak pisze:

Przesadziłem rośline do nowej doniczki. Podczas przesadzania usunąłem starą ziemię, zostawiłem tylko
niewielki fragment wokół łodygi, dosypałem świeżutkej ziemi.
Szkoda zachodu lepiej kupic POWERZYMER ktory z martwych korzeni a w tym wypadku jest ich zapewne wiele tworzy rozklad na substancje czynne ktore roslina odrazu przyswaja jako nawoz dajac wzros z tego co chcemy sie pozbyc..
  • 43 / / 0

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Życzymy udanej jazdy. Psychodeliczne przygody (2020)

Po serii – lepszych lub gorszych – dokumentów i seriali eksplorujących tajniki kultury 420, Netflix zabrał się za równie fascynującą problematykę środków psychedelicznych, zaczynając od "Życzymy udanej jazdy. Psychodelicznych przygód", które, całe szczęście, nie są rutynowym “zrzutem informacyjnym”, oferując coś zarówno doświadczonym, jak i początkującym psychonautom a także badaczom kultury psychedelicznej.
  • 1558 / 7 / 0

zadnego boxa, nic?
  • 43 / / 0

Po co? %-D
Ekologia, sama natura...
  • 3 / / 0

Piękna sprawa, szkoda że musiałem zlikwidować swoje ślicznotki
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 1096 uczestników Wejdź na czata