Fotorelacja - Rewegetacja [ICE]

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 1 / 0

polak pisze:

27.05.2006
Dzień piętnasty:
Z rozciągających się topków zaczyna wyrastać niezliczona ilość gałązek. Nowo-powstające liście są
gładkie, nie ząbkowane, pojedyńcze czasami z większą ilością palcy.
Bo roślina jest w szoku i wydaje jak najwiecej lisci idzie na ilosc aby mogły przejac korzenie po korzystajacych z nich scietych topow i wrazie czego odrazu wskoczyc na 12/12.
polak pisze:

Przesadziłem rośline do nowej doniczki. Podczas przesadzania usunąłem starą ziemię, zostawiłem tylko
niewielki fragment wokół łodygi, dosypałem świeżutkej ziemi.
Szkoda zachodu lepiej kupic POWERZYMER ktory z martwych korzeni a w tym wypadku jest ich zapewne wiele tworzy rozklad na substancje czynne ktore roslina odrazu przyswaja jako nawoz dajac wzros z tego co chcemy sie pozbyc..
  • 43 / / 0

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

O co chodzi z aferą wokół LimeBands? Ofeminin pyta eksperta ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki.

Jerzy Afanasjew ze Społecznej Inicjatywy Narkopolityki zaalarmował, że informacja na stronie dystrybutora daje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Na czym dokładnie polega problem?
  • 1558 / 5 / 0

zadnego boxa, nic?
  • 43 / / 0

Po co? %-D
Ekologia, sama natura...
  • 3 / / 0

Piękna sprawa, szkoda że musiałem zlikwidować swoje ślicznotki
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata