Fotorelacja - Rewegetacja [ICE]

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 1 / 0

polak pisze:

27.05.2006
Dzień piętnasty:
Z rozciągających się topków zaczyna wyrastać niezliczona ilość gałązek. Nowo-powstające liście są
gładkie, nie ząbkowane, pojedyńcze czasami z większą ilością palcy.
Bo roślina jest w szoku i wydaje jak najwiecej lisci idzie na ilosc aby mogły przejac korzenie po korzystajacych z nich scietych topow i wrazie czego odrazu wskoczyc na 12/12.
polak pisze:

Przesadziłem rośline do nowej doniczki. Podczas przesadzania usunąłem starą ziemię, zostawiłem tylko
niewielki fragment wokół łodygi, dosypałem świeżutkej ziemi.
Szkoda zachodu lepiej kupic POWERZYMER ktory z martwych korzeni a w tym wypadku jest ich zapewne wiele tworzy rozklad na substancje czynne ktore roslina odrazu przyswaja jako nawoz dajac wzros z tego co chcemy sie pozbyc..
  • 43 / / 0

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Co działo się w więzieniu w Uhercach Mineralnych?

Portal Onet przeprowadził śledztwo w ZK w Uhercach Mineralnych na temat "nielegalnego przemytu narkotyków, tajemniczego zgonu oraz zrzucania winy na niewygodnych więźniów i funkcjonariuszy". Na stronie więzienia pojawiło się oświadczenie w sprawię materiału zrobionego przez onet, zaprzeczające prawdziwości informacji w nim zawartych.
  • 1558 / 5 / 0

zadnego boxa, nic?
  • 43 / / 0

Po co? %-D
Ekologia, sama natura...
  • 3 / / 0

Piękna sprawa, szkoda że musiałem zlikwidować swoje ślicznotki
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata