MDMA - Dlaczego na mnie nie działa?

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

• 334 / 6 / 0

od razu podpowiadam że towar jest ok, s & s też ok, próbowałem w różnych dawkach i różnych okolicznościach i jedyne zauważalne efekty to szerokie źrenice, przyspieszone bicie serca, suchość w ustach.
Żadnego wejścia, peaku, eufori, empatii etc, po prostu ZERO działania psychoaktywnego, coś jak bym wypił mocna kawę a nie łyknął najlepszy na rynku towar.
Nie biorę żadnych leków, i nie mam stwierdzonych żadnych zaburzeń psychicznych, poza tym jednym, bo to chyba nie jest normalne, że ten sam towar na każdego dziala zajebiście a tylko mnie pozostawia obojętnym, jak przywaliłem w końcu 300mg to tylko się porzygałem i miałem pół dnia wyjęte z życiorysu bo czułem się okropnie.
Nie żebym się jakoś tym martwił, ze zwykłej ciekawości pytam czy ktoś się spotkał z takim zjawiskiem i z czego to może wynikać, dodam jeszcze że LSD działa na mnie dosyć mocno
tyle że zawsze bardzo nieprzyjemnie - 100% bad tripów :(
Ostatnio zmieniony 22 marca 2017 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana nazwy tematu.
  • 3129 / 14 / 0

Nie wiem z czego to wynika, ale niektórzy tak mają (przyrównują działanie MDMA do kofeiny). Po prostu masz pecha. Domyślam się powodu tego, że nie działa (jakieś mocne blokady psychiczne, w dodatku 100% bt na kwasie - masz coś tam zblokowane i nie możesz się przebić), ale w tych tematach nie jestem zbyt kompetentny więc nie chcę nic sugerować.

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Pan Darek ma nowotwór. Idzie do więzienia za marihuanę. W więzieniu będzie się marihuaną leczył

We wtorek, 8 września o godz. 12:00 przed sądem okręgowym w Kielcach odbyła się rozprawa apelacyjna w sprawie pana Darka, który w pierwszej instancji usłyszał wyrok 2,5 roku więzienia za posiadanie znacznych ilości marihuany. Pan Darek jest pacjentem onkologicznym, od kilku lat mężczyzna legalnie leczy się medyczną marihuaną. Jeśli trafi do więzienia, będzie miał możliwość kontynuowania terapii tą samą substancją, za którą został skazany.

Blu

• 3005 / 215 / 0

A bierzesz może często opiaty albo benzosy lub w ostatnim czasie je odstawiałeś? Jeśli tak to nawet jeśli podczas próby nie byłeś pod ich wpływem to możesz mieć na stałe zaburzoną gospodarkę neuroprzekaźnikową w mózgu co może być powodem niedziałania MDMA i bad tripów na kwasie. Obstawiam to albo jakieś ukryte zaburzenia niewiadomej natury powodujące słabą produkcję serotoniny - to że nie ma zdiagnozowanych to nie znaczy ze nie istnieją.
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2010 przez Blu, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 280 / / 0

mój ziomek też niestety tak ma co by nie zapodał to nie widać nic po nim i co najwyżej lekkiego speeda ma. Ja myślę że to wynika ze zbyt niskiej zawartości serotoniny i dopaminy w głowie. Nas wszystkich np gnie jak cholera twarze i ciała i latamy w skowronkach jak pojebani czy to po MDMA czy po metylonie a on siedzi i jak gdyby nigdy nic nie przyją za każdym razem to musi być frustrujące dla niego %-D
  • 334 / 6 / 0

owszem lubię i czasem zdarza mi się nadużywać opio ale kwestia nieklepiącego XTC jest znacznie starsza, wtedy myślałem że jakiś trefny towar dostaję i dlatego nie działa ale teraz mam pewność że towar jest super tylko że ... na mnie nie działa,
być może że to wina Tramalu, nie zażywam go już w ciągach i dlatego o tym nie pomyślałem ale faktem jest że co najmniej raz na tydzień nawalam się Tramalem/klonami do oporu.
@MegaMotyl - wydaje mi się że jak bym miał niski poziom serotoniny i dopaminy to właśnie powinno bardzo dobrze zadzialać bo MDMA bardzo podnosi poziom tych substancji w mózgu
  • 657 / 4 / 0

Też mi sie wydaje że coś nie teges z serotoniną, choć gdyby produkcja samej serotoniny była naruszona miałbyś wiele innych objawów tego na trzeżwo i LSD by aż tak nie zadziałało. Możliwe że MAO w żołądku lub jakis inny enzym jest u Ciebie mega wrażliwy na MDMA i go rozkłada lub możliwe też że masz mało receptorów 5-HT2B który daje główne działanie MDMA czyli wyrzut serotoniny i euforie
  • 590 / 5 / 0

ja zauważyłem, że ketony bardzo psują tolerke na MDMA
  • 3275 / 77 / 8

Wcale nie, ma to niewiele wspólnego stricte z tolerancją. No ale oczywiste jest, że beta-ketony działające na serotoninę i zużywające znaczne jej ilości będą znacząco niwelować działanie euforyczne MDMA. Natomiast działanie np. metkatu z działaniem MDMA wchodzi w interakcje jedynie w niewielkim stopniu.
  • 125 / 2 / 0

A moze ty poprostu masz zamule tzn zamulona faze bo tak sobie wkrecasz?
  • 3275 / 77 / 8

A brałeś kiedyś MDMA, zią? :D

IMO Blu ma rację, zgłębić temat próbowałem, ale koniec końców wciąż nie dam rady odpowiedzieć na pytanie, skąd wynika brak działania substancji.

Aha, teraz przeczytałem o tramadolu. On hamuje wychwyt zwrotny serotoniny, ma więc kapitalny wpływ na działanie MDMA. Jesteś w stanie sobie przypomnieć, czy MDMA zażywałeś kiedykolwiek więcej niż 3-4 dni po ostatnim użyciu tramadolu?
Ostatnio zmieniony 26 grudnia 2010 przez Czeslaw, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata