ćpanie przed operacją - BARDZO PILNE !

Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 1047 / 9 / 0

te zeby sie nie wybily, sa w srodku, nie przebily dziasel a dwa z nich maja jakas smieszna pozycje. To prawdopodobnie przez aparat ortodontyczny ktory nosilam kiedys, teraz trzeba profilaktycznie wyjebac chirurgicznie te osemki zeby im sie nie zachcialo ruszac i psuc moj prosty zgryz. Czyli bedzie rozcinanie dziasel i grzebanie w nich. Wyrywanie hÖj, wiem, ze nie dostalabym nic dobrego. A to juz jednak jest powazniejszy zabieg.
  • 194 / 3 / 0

Staraj się nie myśleć o tym, że w stanach mogłabyś po operacji dostać zapas oxycodonu, a tu pewnie nawet tramca nie dadzą :-p

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

GIS ostrzega rodziców przed e-papierosem. W USA wybuchła już epidemia uzależnień (+ wywiad)

Główny inspektor sanitarny ostrzega rodziców przed elektronicznymi papierosami, które wchodzą do szkół.
  • 9 / / 0

Staraj się pocieszać myślą że w Polsce jeszcze parę lat temu ząb rwali mi tzw. dźwignią, tzn. typ wbił mi coś pomiędzy korzenie i pchał w górę jak łomem, zapierając się kolanem o moją klatkę (inaczej się nie dało, bo ukruszył to co zostało na górze). A znieczulenie jak dla mnie nie działało w ogóle (ropa). Miałem ochotę chuja zabić i bawić się jego krwią :)
Morał - nieważne co potem, ważne żeby w trakcie znieczulenie działało.

seo

• 5 / / 0

wyrywanie zębów mądrości znieczulaja miejscowo - żadnych opio tam nie dają. dla spokoju można powiedzieć dentyście, że się coś brało (ja np. zawsze mówię lekarzowi, jak coś wziąłem, żeby nie było efektów ubocznych). boleć to będzie po wyrwaniu i obawiam się, że nic na to nie pomoże ;-)
  • 1199 / 1 / 0

Chyba ze ladnie poprosisz i zaplacisz dyskretnie to zafunduja jakies opio.
  • 1047 / 9 / 0

chyba zapomnialam dodac, ze nie jestem w polsce tylko w niemczech :*)

metoda na dzwignie- o kurwa, hehe.

to nie wyrywanie i tego nie bedzie robil jakis zwykly dentysta tylko chirurg. Trzeba rozcinac dziasla, rozpychac je i dopchac sie do tych jebanych, duzych osemek i je powyciagac. Jak sie zmobilizuje, zrobie termin i dojdzie do zabiegu to dam znac jak poszlo.

l s

• 527 / 1 / 0

Dobry lekarz nie zacznie rwac dopoki cos czujesz.
Poda znieczulenie, sprawdzi czy cos czujesz jak tak to dodatkowa porcja i tak do czasu az niczego nie bedziesz czula.
  • 796 / 3 / 0

to naprawde zadziwiajace ze czlowiek moze być tak głupi i bezmyslny w swoim zachowaniu.
Użytkownik nieaktywny
  • 122 / 1 / 0

Ja lubię czuć bul zęba podczas zabiegu u dentysty to mnie uspokaja, to taka zemsta na chujowym organizmie. Obecnie posiadam 8 sztucznych zębów i też żle jest bo czuje jak bym miał ciała obce w dziąśle ! A dziąsła z tego co wiem nieda się wymienić:( więc nie bębe kombinować:)
  • 1199 / 1 / 0

O kurwa, dobry jestes chlopie.
Wróć do „Zaburzenia somatyczne, psychiczne i psychosomatyczne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata