Najbardziej empatogenna tryptamina?

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 320 / 1 / 0

Po prostu,rozumiecie chyba o co mi chodzi,optymalnie byłoby gdyby działanie było średnio długie ~6-8H
Po grzybach tak sie ten efekt zaobserwować ale jest on minimalny,fajnie by było jakby było coś nie rozwalającego(jako anty-przykład DXM),ostatecznie nie musi być tryptamina ;) .Najlepiej wpisywać co najbardziej w tym kierunku robi ale nie wchodzi np w depresanty tylko ograniczmy sie do stymulantów.
Użytkownik nieaktywny
  • 357 / / 0

Jak dla mnie empatogenność tryptaminową sam musisz sobie wypracować, własnym nastawieniem (oraz s&s rzecz jasna).
Z tego co próbowałem 5-MeO-DIPT nadawało się do tego bardziej niż inne, bo powodowało jeszcze pobudzenie i euforię.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, wg mnie fenetylaminy lepiej by pasowały. Mam tu na myśli szczególnie 2C-E i 2C-P, które działały na mnie bardzo imprezowo. Ponoć nielegalne 2c-x jeszcze lepiej się do tego nadają (2C-B albo 2C-I, nie pamiętam).

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Władze USA publikują adresy BTC przestępców

Grupa jest oskarżana dokładnie o „produkuje i sprzedaż śmiertelnie groźnych narkotyków”.
  • 1877 / 15 / 0

Tryptaminy to tak jak napisał cyric trzeba sobie wypracować to , dlatego najlepiej poszukuj psychodelicnego empatogena w fenetylaminach , z szczerzego serca mogę ci polecić 2C-D :heart: :heart: nie 2C-I nie inne pod względem empatogenności nie dorastają do pięt 2C-D

BS

Użytkownik nieaktywny
  • 2775 / 14 / 0

Jak dla mnie największym empatogenem z grupy tryptamin jest 4-AcO-DMT w dawce 10-15 mg p.o.
W tej dawce nie wywołuje żadnej euforii, efekty psychodeliczne są bardzo słabe ale empatia ogromna
  • 569 / 38 / 0

AET to ponoś jedna z najbardziej euforycznych trypsmin, szkoda że tak zbanowana wszędzie i niedostępna, a była nswet lekiem swego czasu.
  • 3129 / 10 / 0

Euforia =/= empatia.

Mój faworyt to grzyby, czyli 4-HO-DMT :)
  • 5304 / 60 / 0

Mój faworyt syntetyczny jest chemicznie sympatyczny, a jest to czterokrotny mahomet. Naturalny sok fortuny to podobnie do pana ntfs: Zibeny-Psylocyby z 4-HO-DMT & 4-OH-DMT & baeocystyną na czele
  • 826 / 24 / 0

Jak dla mnie nic nie przebije LSD.
Użytkownik nieaktywny
  • 1720 / 3 / 0

Ostatnio szamalem po raz pierwszy grzyby, w ilosci niklej, bo sztuk pietnastu (swiezutkie). Oevow praktycznie brak, minimalne cevy, euforia, ale za to piekne uczucie szczescia, nienachalne, i milosc do wszystkiego i wszystkich.

4-AcO-DMT wypada rownie dobrze.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 214 / 1 / 0

40mg 4-AcO-DMT + 20mg 4-HO-MET; nawet 150mg MDMA nie przebilo tej empatii nie wspominając o euforii i reszcie tripa.
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata