Druids Fantasy - kapsułki z LSA

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1387 / / 0

A potem jeszcze dopalić na peaku :D
  • 1 / / 0

nie polecam tego gówna wczoraj zjadlem 6 i mialem tylko ochote na seks. do tego spalilem 0,5 jamaici. po tych pigulach nic nie jest.

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Chciałam znaleźć odpowiedź na pytanie: czy marihuana leczy? (wywiad)

W trakcie pracy nad książką zrozumiałam, że nie ma jeszcze pewnej odpowiedzi – mówi Aleksandra Pezda, autorka książki „Zdrowaś mario. Reportaże o medycznej marihuanie”.
  • 1 / / 0

Mam pytanko: czy po druidach jest przyspieszona akcja serca?
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 10 / 0

Pod wpływem LSA akcja serca przyspiesza.

Qax

• 105 / / 0

Na szamańskim shopie jest ekstrakt z Heavenly Blue w kapsułkach po 1000 mg każda. Kopią lepiej niż Druids Fantasy i wychodzi chyba z 2x taniej, tak więc szkoda kasy na tych druidów. Jakby coś to reklamy nie robię. ;-)
  • 3 / / 0

Trzeba będzie spróbować :) Ja też za Druidami za bardzo nie przepadam, po 2 jest sympatycznie ale większa ilość odpada - na bełta zbiera i wogóle jakoś tak 8-( . Teraz mogę co najwyżej powspominać jak kiedyś kosmicznie było po hawajskim :) (do którego Druidsy się nawet nie umywają)... eh
  • 2 / / 0

Siema,
Mam pytanko do osob ktore niedawno probowaly druidow - wczoraj dostalem przesylke i ku mojemu zdziwieniu dwa opakowania zawieraja zielone kapsulki jakie znam z opowiadan/zdjec a dwa - sraczkowato-zolte :/ (Wszystkie 4 pochodza z partii 1515). Czy ktos uzywal takich zoltych, czy to jakis walek? Moze ma to zwiazek ze skrajnie roznymi opiniami na temat tych kapsulek? A przy okazji - czy zroznicowane opinie nie maja zwiazku z tym, ze jest dwoch roznych producentow (herbalhighs i funnyherbals)? Ja wzialem te z herbalhighs - good choice?
Pozdro i dzieki za odpowiedz!
  • 4 / / 0

Druidy to strasze gówno też jak kolega goffin wziąłem 6 i totalna kupa. Pomijają fakt że mnie cholernie brzuch bolał i po dwóch h w końcu poszedł bełt. Kumpel miał to samo tyle że nie bełtał.
  • 116 / / 0

Tak się teraz zastanawiam, co ten topic robi w dziale Powoje, skoro mowa o samym LSA w kapsułkach, a istnieje osobny dział o lizergamidach.
A co do tematu, to skoro nieprzyjemności żołądkowe są równie poważne, jak przy jedzeniu nasion, to po cholerę się w to pchać, jak nasionka nawet taniej wyjdą?
  • 3938 / 210 / 887

To nie są przecież kapsułki z samym LSA, tylko z ekstraktem z wilca ponoć.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata