Roślinne inhibitory MAO

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 666 / / 0

wiec... na erowid wyczytalem ze yohimba to imao ale slabe. no i jakos pewnego dnia majac w glowie tylko czesc z tego co przeczytalem zapomnialem o najwazniejszym i... zaparzylem yohimbe z kakao w mleku. smak ok. ale zapomnialem ze imao+ nabial... niedlugo po tym jak poczulem dzialanie zjadlem hometa. w sumie bylo ok i dzialalo o wiele dluzej (ok 7-8h) ale mialem bole brzucha i biegunke. za jakis czas sprawdze sile inhibicji ale yohimbe zrobie tak jak wczesniej czyli z kawa. ktos moze uzywal jej do tego celu? troszke malo info na ten temat. chcialem zauwazyc ze po soku z porzeczki i mleku nie bylo takich atrakcji. oznaczalo by to ze yohimba dziala mocniej jako imao czy tylko gwaltowniejsza reakcja przy niewlasciwej diecie?

• 608 / 6 / 0

yohimbe jest bardzo słabym imao, za to potrafi być bardzo schizogenna i nieprzyjemna fizycznie. know your dose ;-) a kakao też jest słabym imao, kawa w sumie też

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Narta specjalizuje się w wykrywaniu narkotyków. Dzień pracy psa do zadań specjalnych

Imię: Narta. Rasa: Owczarek belgijski. Wiek: 8 lat. Przewodnik: st. sierż. sztab. Marek Meksuła z Aresztu Śledczego w Lublinie. Specjalizacja: Wykrywanie narkotyków.

• 666 / / 0

czy kakao i kawa to nie wiem ale wyczytalem ze yohimba. zastanawia mnie jaka ma moc w porownaniu do soku z porzeczki ktory mnie smieszy jak tylko o nim slysze ;-)

• 608 / 6 / 0

sok jest mocniejszy :-p
yohimbe mogło wzmocnić tripa ponieważ jest antagonistą niektórych receptorów serotoninowych, takie miksy potrafią wydłużyć działanie ale i wykręcić je w dziwną stronę

• 210 / 9 / 0

cytrusy i sok z czarnej porzeczki to świetne MAOi polecam w połączeniu z DXM ja wlaśnie sobie pływam:) :diabolic:

• 1387 / 1 / 0

Ok, iMAO + DXM.

Uuuuhmmm

• 210 / 9 / 0

ale najlepiej dodac do tego troszeczke M :) to zajebiscie ryje banie
DXM+iMAO+THC+shpongle= :yay: :o) :yay:
zreszta po co wam iMAo jak macie THC :nuts:
Ostatnio zmieniony 10 marca 2010 przez Floss, łącznie zmieniany 2 razy.

• 608 / 6 / 0

jakiś czas temu widziałem gdzieś posta kolesia, który twierdził, że przed DXM zjada łyżeczkę ruty, widocznie wszystko zależy od dawki. jeszcze kilka lat temu wszyscy twierdzili, że iMAO nie można łączyć z fenetyloaminami i kupą innych rzeczy. od tego czasu widziałem TRy opisujące łączenie z meskaliną, różnymi fenetyloaminami, MDMA, a nawet napomknięte miksy z koksem czy fetą. jak widać granice ludzkich możliwości powoli się przesuwają ;-)

oczywiście nikogo do niczego nie namawiam, istnieją kombinacje po których można przejść na drugą stronę lub zamienić się w warzywo

• 1387 / 1 / 0

No raczej, jeden zje i spoko, drugi zejdzie.

A to jest po prostu POTENCJALNIE dość niebezpieczne. Tak jak sporty ekstremalne. Ryzyko wypadku i niemiłych jego konsekwencji są wysokie i tu i tu, co nie znaczy, że takich ludzi nie ma. Jednak zanim ktoś się na coś takiego zdecyduje powinien znać ryzyko.

Re:

• 5 / / 0

slim pisze:
zaparzylem yohimbe z kakao w mleku. smak ok. ale zapomnialem ze imao+ nabial...
Nie można łączyć MAOi z nabiałem? Pierwsze słyszę. 5 [+trochę od kumpla, który już nie mógł] opakowań gałki muszkatołowej zapiłem kiedyś dwiema szklankami mleka. Gała zawiera mirystycynę [również MAO], a ja nie przypominam sobie żadnego bólu brzucha, czy parcia na kibel [choć stosunkowo niewiele pamiętam z tego wieczoru %-D ]. Zatem: to o nabiale to nieprawda, czy może mirystycyna jest aż tak słabym inhibitorem?
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata