Druids Fantasy - kapsułki z LSA

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1387 / 1 / 0

A potem jeszcze dopalić na peaku :D
  • 1 / / 0

nie polecam tego gówna wczoraj zjadlem 6 i mialem tylko ochote na seks. do tego spalilem 0,5 jamaici. po tych pigulach nic nie jest.

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Częściowa legalizacja marihuany w Niemczech?

Czy palenie marihuany będzie w Niemczech już niedługo legalne? Nowa pełnomocnik do spraw narkotyków z ramienia GroKo (Wielka Koalicja), Daniela Ludwig, jest otwarta na wszelkie rozmowy związane z tematyką częściowej legalizacji marihuany w Niemczech.
  • 1 / / 0

Mam pytanko: czy po druidach jest przyspieszona akcja serca?
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 2244 / 11 / 0

Pod wpływem LSA akcja serca przyspiesza.

Qax

• 105 / / 0

Na szamańskim shopie jest ekstrakt z Heavenly Blue w kapsułkach po 1000 mg każda. Kopią lepiej niż Druids Fantasy i wychodzi chyba z 2x taniej, tak więc szkoda kasy na tych druidów. Jakby coś to reklamy nie robię. ;-)
  • 3 / / 0

Trzeba będzie spróbować :) Ja też za Druidami za bardzo nie przepadam, po 2 jest sympatycznie ale większa ilość odpada - na bełta zbiera i wogóle jakoś tak 8-( . Teraz mogę co najwyżej powspominać jak kiedyś kosmicznie było po hawajskim :) (do którego Druidsy się nawet nie umywają)... eh
  • 2 / / 0

Siema,
Mam pytanko do osob ktore niedawno probowaly druidow - wczoraj dostalem przesylke i ku mojemu zdziwieniu dwa opakowania zawieraja zielone kapsulki jakie znam z opowiadan/zdjec a dwa - sraczkowato-zolte :/ (Wszystkie 4 pochodza z partii 1515). Czy ktos uzywal takich zoltych, czy to jakis walek? Moze ma to zwiazek ze skrajnie roznymi opiniami na temat tych kapsulek? A przy okazji - czy zroznicowane opinie nie maja zwiazku z tym, ze jest dwoch roznych producentow (herbalhighs i funnyherbals)? Ja wzialem te z herbalhighs - good choice?
Pozdro i dzieki za odpowiedz!
  • 4 / / 0

Druidy to strasze gówno też jak kolega goffin wziąłem 6 i totalna kupa. Pomijają fakt że mnie cholernie brzuch bolał i po dwóch h w końcu poszedł bełt. Kumpel miał to samo tyle że nie bełtał.
  • 116 / / 0

Tak się teraz zastanawiam, co ten topic robi w dziale Powoje, skoro mowa o samym LSA w kapsułkach, a istnieje osobny dział o lizergamidach.
A co do tematu, to skoro nieprzyjemności żołądkowe są równie poważne, jak przy jedzeniu nasion, to po cholerę się w to pchać, jak nasionka nawet taniej wyjdą?
  • 3969 / 259 / 906

To nie są przecież kapsułki z samym LSA, tylko z ekstraktem z wilca ponoć.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 153 uczestników Wejdź na czata