4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 7120 • Strona 327 z 712
  • 36 / / 0
wczoraj klony nie pomogły.... razem wziąłem 6mg i dopiero na drugi dzień czułem (za długo wchodzi i za długo działa - ogólnie nie lubię). uśpiłem się 6ml GBL.

a dzisiaj już sobie darowałem eksperymenty i normalnie w nos 300 mg i ładnie pokopało. wczoraj chyba przez ten nieudany pr potem już wszystko się skopało.
  • 152 / 8 / 0
Gwynnbleid pisze:
Lubie gdy nie ma jeszcze skakania obrazu a już spływa na banie ten spokój i pojawiają sie lekkie CEVy czyli jakieś 80-100 mg maks.
.
Ja dokładnie tak samo, chociaż jak się obraz minimalnie trzęsie tez jeszcze jest fajna faza.
Gwynnbleid pisze:
bo normalni ludzie po 250-300 mają po tym taki rozpierdol że cięzkjo to podciągnąć pod dobrą klepe. Oczopląs, wszystko popierdala przed oczami, rzyganie, rozjebanie, roztrzęsienie, taki nieogar że można autentycznie pożałować.
Ja chciałam tak troszeczke przed ustna maturą sobie pociągnąć, żeby mi sie lepiej gadało i ze stresu zamiast 80mg nasypałam z 200 jak nic (przy wadze 43 kg) :D Było tragicznie.
  • 849 / 37 / 0
reg, mef to taka dziwka, raz pojedzie jak szalona, a innym robi łaskę, że się uśmiechnie

To sprawka tolerki i czytości materiału, ale nie tylko. Też chwilowych predyspozycji. Kapryśne i wciągające gówienko.
  • 54 / / 0
rev pisze:
Z dniem 1.09.2010 mefedron w Chinach zostaje zbanowany wiec dopiero zacznie byc nieciekawie.
rozumiem więc, że większość produkcyjnego nakładu idzie z Chin. Nigdzie bliżej jego produkcja nie jest legalna, że mówicie iż są przesłanki ku panice? Już kiedyś na blulajcie czytałem o zamykaniu miejscówek odpowiedzialnych za produkcję owego specyfiku, nie pamiętam tylko za co, ale wydawało mi się że w głównej mierze są to undergroundowe laboratoria i że produkcja jest nielegalna. Wychodzi nieznajomość tematu.

btw. planuję kupić nieco większą ilość mefedronu, nie ma problemów jeśli będzie on w dillpacku leżał dwa, trzy tygodnie? Jakieś przeciwskazania? Bo rozumiem, że wilgoci należy się raczej ustrzegać, nie?
  • 2775 / 34 / 0
@cockney: i jak poszła Ci ta matura? Szczerze to ja wolałbym iść trzeźwy niż zmefiony. Jest taki wybór środków, więc mefedron nie pojawiłby się nawet na liście ;)
Btw: nie do końca rozumiem jak można nasypać sobie 200mg zamiast 80. To prawie 3 razy więcej. Wcześniej sama dzieliłaś sobie kreski?
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 138 / 2 / 0
80? 150 mg to dla mnie minimalna ilość :P 250 jest fajne a 400 to tylko miłość do świata, ludzi, 0 negatywnych emocji ale jak ktos mnie zaczepi to mnie juz nie zatrzyma nic :D
  • 176 / 5 / 0
bartus pisze:
btw. planuję kupić nieco większą ilość mefedronu, nie ma problemów jeśli będzie on w dillpacku leżał dwa, trzy tygodnie? Jakieś przeciwwskazania? Bo rozumiem, że wilgoci należy się raczej ustrzegać, nie?
Po miesiącu trzymania w ciemnej i w miarę suchej kieszeni mef zaczął dziwnie.. specyficznie pachnieć więc pewnie z czasem sie rozkłada ale kolor działanie i konsystencja nie uległy żadnej zmianie.
Jeśli będą odpowiednie warunki mef można trzymać latami bez większego wpływu na efekt działania jeśli sie rozłoży to poznasz to przede wszystkim po analizie chemicznej,później po zapachu potem po konsystencji i wyglądzie a na samym końcu będzie to miało znaczący wpływ na działanie.
przede wszytkim chroń od wilgoci i światła słonecznego(promienie UV).
  • 329 / 6 / 0
Gdzieś tu był dłuższy opis przechowywania mefa w niezmienionych warunkach, zimnym i ciemnym powietrzu. Moim zdaniem najpewniej i najprościej trzymać w termosie :-D
  • 176 / 5 / 0
Teromos a czym sie rózni od ciemnej szczelnej butelki zamkniętej w w szafce??

To już lepiej zamrażalnik ciemność niska temp i suche powietrze.. zawsze znacznie suchsze niż w jakimkolwiek miejscu mieszkania.

Zamrażarka to najlepsze miejsce.

Pod warunkiem że nie wzbudzi to ciekawości domowników. :D
  • 329 / 6 / 0
W termosie temperatura jest niemal niezmienna.
Ostatnio na zjeździe dostałem zastrzyk z hydroksyzyny i o dziwo było miło. Zlikwidowało całkiem stany depresyjne (zły dzień i badtrip).
ODPOWIEDZ
Posty: 7120 • Strona 327 z 712
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.