Gbl - problemy z oddychaniem.

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 18 Strona 2 z 2

 

Rejestracja: 2007
  • 2767 / 36 / 0

zdarzyło mi sie tak parę razy, zazwyczaj jak zasypiałem i nagle budzę się i tak ciężko złapać oddech - ale pare głębokich spokojnych zaczerpnięć tlenu i już wszystko było ok

 

Rejestracja: 2009
  • 163 / 10 / 0

Jezus pisze:
zdarzyło mi sie tak parę razy, zazwyczaj jak zasypiałem i nagle budzę się i tak ciężko złapać oddech - ale pare głębokich spokojnych zaczerpnięć tlenu i już wszystko było ok
Też tak miałem, parę głębokich zaczerpnięć pomaga.
Tylko co z tego, jak za jakiś czas znów się budziłem i musiałem brać następne, bo myślałem że się uduszę ;]

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Unia chce traktować produkty z CBD jak żywność, nie jak narkotyki

Po kilku miesiącach przerwy Komisja Europejska wznowiła prace nad zaklasyfikowaniem produktów zawierających kannabidiol (CBD) jako „nowej żywności” a nie – jak dotychczas zapowiadano – środków odurzających.

 

Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

tez tak miałam, ale sadzilam ze to normalne przy rzyganiu. Tak oto dziala na mnie ten cudowny eliksir ;]

 

Rejestracja: 2009
  • 163 / 10 / 0

Na mnie zazwyczaj działał dobrze na początku, ale po przepitym 0,5l efekty uboczne zaczynają górować nad malejącymi właściwościami rekreacyjnymi. Mimo wszystko i tak 100x lepsze od alkoholu.

 

Rejestracja: 2006
  • 565 / 3 / 0

Przede wszystkim lezenie na plecach nie jest najlepszym pomyslem w takiej sprawie. Polozcie sie na boku i sprobujcie normalnie zasnac, tak jak mi, powinno sie udac.

 

Rejestracja: 2008
  • 729 / 4 / 0

>zasnąć

Geezus, jakie efekty uboczne?
Ja zauważyłem ogólnie, że cholernie wolno zacząłem oddychać. A raczej rzadko, tak trochę opioidowo - ciężko to wytłumaczyć. To właśnie to spowolnienie oddechu powoduje kwasicę metaboliczną, a nie konwersja GBL->GHB.

 

Rejestracja: 2009
  • 163 / 10 / 0

Prawdopodobnie podwyższony poziom kortyzolu powoduje spięcie i problemy ze snem (ciężkie oddychanie, budzenie się, wkurw)
Więcej bym napisał ale nie jestem w stnie ze względu na głębokie upojenie :)
Rejestracja: 2010
  • 51 / / 0

Niedawno miałem podobny problem, tuz przed zaśnięciem po prostu przestawałem oddychać. Nie jestem pewien czy fatycznie mogło skończyć się to zejciem, ale wystraszyłem się poważnie. Wcześniej nie zdarzało mi się to po GBL.
Wydaje mi się to tym bardziej dziwne, że zrobiłem mix: wcześniej brałem mef (stymulant), a na zjazd po mefie wypiłem GBL.
Posty: 18 Strona 2 z 2
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1952 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości