FIM

Moderator: Konopia

FIM

• 22 / / 0

Witam. Nie znalazłem o tym na forum więc pytam ci co wiedzą jak mogą niech napiszą. A więc fimowałem już raz swój krzak i chce wiedzieć czy można fimować go jeszcze raz i to na większości szczytów. Jak tak to co stanie sie z mocą i plonami i czy wogóle to jest możliwe i czy roślina to wytrzyma.

vod

Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Jest możliwe, roślina wytrzyma, moc będzie taka sama, a co do plonów to nie wiadomo (zależy jeszcze od wielu innych czynników).

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

5 lat legalnej marihuany w stanie Waszyngton – krótkie podsumowanie

Stan Waszyngton uruchomił sprzedaż marihuany rekreacyjnej 8 lipca 2014, tuż po stanie Kolorado, co czyni go jednym z pionierów legalizacji w USA.

Użytkownik nieaktywny
  • 196 / 1 / 0

Pewnie ze mozna ja czasami stosuje taka metode ze jak spierdole jakis kielich na kwiat czy cos slabiej rosna to fimuje uzyskujac 2 lub x4 x6 szczytow glownych. Nie sluchaj kolegi nizej pewnie ze wytrzyma to nie liscie wiatrakowe, ten zabieg stymuluje jej rozrost na boki dajac wiecej przestrzeni i mozliwosc zwiekszenia topow po zmianie oswietlenia 12/12. Zawsze zdazysz dopiec je wystarczy vegetowac az pokaze sie sredniej wielkodsci pioropusz dajacy zaczatek przyszlym kwiatom.
  • 32 / / 0

Przepraszam czy jest tutaj ktoś kto mógłby konkretnie napisać, i zademonstrować na zdjęciach na czym polega FIM, i gdzie są 2/3 stożka wzrostu, dla większości użytkowników to pewnie czarna magia, i co z tego że wiedzą co mają robić jak nie wiedzą jak?? Zdjęć nawet swoich nie trzeba mieć przecież w sieci jest mnóstwo wystarczy tylko zaznaczyć gdzie przyciąć i czy na skos czy prosto itp. byłbym bardzo wdzięczny bo nie mogę znaleźć tych informacji...
  • 461 / / 0

Jak nie umiesz znaleźć informacji :nuts: , to gotowy poradnik też nie pomoże...

Serio nie potrafisz np. wpisać w duckduckgo "how to FIM", czy jesteś opóźniony?
  • 121 / / 0

http://how-to-grow-cannabis.info/grow/g ... M00000.jpg

http://www.rollitup.org/members/boneman ... iagram.jpg

Kasztaniak, miast się napinać mogłeś wkleić wielmożnemu panu fotke z Internetu. Efekt ten sam, a bez nerwów, może nawet zachęci do szukania :-D
Wróć do „Techniki uprawy, klonowanie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata