Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 1 z 6
  • 61 / 2 / 0
Czy ktoś wie jakie legalne rośliny można wykorzystać, aby stworzyć w pełni aktywny zamiennik ayahuasci? Wiem, że aya to konkretna roślina, która pozostaje nielegalna. Chodzi mi po prostu o to czy ktoś próbował z pozytywnym skutkiem stworzyć alternatywny napój, który może pełnić tę samą rolę co aya.

Może macie doświadczenia z tego typu miksturami? Zawsze możecie pisać o swoich opiniach nt. różnic prawdziwej aya (której receptur też jest sporo), a alternatyw (także nielegalnych, jak tych opartych o rutę stepową).
Uwaga! Użytkownik Salax nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1238 / 24 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
Z osądami się wstrzymam, zbyt mało faktów uzbierałem na ten temat, lecz z działających, a także podobnych spraw miałem do czynienia:
Banisteriopsis caapi + Psychotria viridis (tutaj zawdzięczam wiele wspaniałemu Currandero)
Resztę montowałem sam:
DMT + moklobemid
DPT + moklobemid
Mimosa hostilis + moklobemid
Mimosa hostilis + Peganum harmala,

Z czego pierwsza Aya podchodzi mi najbardziej. Wynoszę z niej najwięcej i na niej poprzestanę. Wielkie nadzieje pokładam w Peyotlu - do niego wciąż się przygotowuję pierwszą Aya.
Ogólnie książkę można napisać. Kiedyś będę trzeźwy przez dłuższy czas ;-) to postaram się rozwiać co niektóre sprawy. Sorry za chaos w poście...
Na chwilę obecną tyle.
pzdr
לאכול חומצה!
  • 61 / 2 / 0
Nic, absolutnie nic? Powiedzmy, że z jakiegoś powodu nie chcę łamać prawa, a szukam najlepszej alternatywy dla yage. Przy okazji możecie mi napisać jak sprawa wygląda z roślinami zawierającymi DMT. Mozga trzcinowata też może posłużyć do osadzenia kogoś w więzieniu? :P
  • 3129 / 19 / 0
chaliponga (Diplopterys cabrerana) nie została zdelegalizowana, wiec można jej użyć jako rośliny z DMT, co do roślin z MAOi, może być cięzko, ale zawsze zostaje stary dobry moklobemid.

Jeśli złapią Cię z wyekstrahowanym DMT to będą mieli w nosie, czy ekstrahowałeś to ze swojej szyszynki, czy kupiłes od dilera ;)
Ostatnio zmieniony 22 czerwca 2010 przez chusajn, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 4022 / 354 / 947
Komponent ze światłem jest akurat mniej kłopotliwy, np. chaliponga [---> gugle ;-) ] nie jest wymieniona na liście.

Natomiast legalny roślinny komponent siły to już trudniejsza sprawa. Jeżeli podchodzisz do tego tak , że skuteczna inhibicja mao to wszystko czego potrzebujesz, to te moklocośtam powinny się sprawdzić. Chociaż ich na pozamedyczny użytek zdobywanie tez legalnym nie jest ...
  • 61 / 2 / 0
Podobno buzdyganek naziemny doskonale spełnia rolę komponentu "siły". Zastanawia mnie tylko gdzie to można kupić lub znaleźć. Czasami występuje w Polsce i zastanawiam się gdzie w ogóle jest sens tego szukać.

Informacje nt. tej rośliny zaczerpnąłem tutaj:
http://forums.ayahuasca.com/phpbb/viewt ... a591558736
  • 1387 / 2 / 0
Są leki bazujące na wyciągu z buzdyganka, głównie na zwiększenie popędu :D
  • 61 / 2 / 0
pindyjski pisze:
Są leki bazujące na wyciągu z buzdyganka, głównie na zwiększenie popędu :D
To zależy co się ekstrahuje, a co się wyrzuca. W necie raczej sugerowano, że do ayahuaski lepiej użyć całej rośliny.
  • 1387 / 2 / 0
Nie czytałem, forum wymaga rejestracji. Nie piszą tam jak zdobyć?

http://www.seedvendor.com/100-seeds-tri ... se100.html
  • 61 / 2 / 0
pindyjski pisze:
Nie czytałem, forum wymaga rejestracji. Nie piszą tam jak zdobyć?

http://www.seedvendor.com/100-seeds-tri ... se100.html
Tylko, że podobno to rośnie w Polsce :P Pytanie gdzie?
ODPOWIEDZ
Posty: 57 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.