Zmiany tolerancji, objawów odstawiennych, uzależnienia w czasie zależnie od stosowanych dawek

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 13 Strona 2 z 2

 

Rejestracja: 2008
  • 186 / 1 / 0


Kurwa, misiu, sa ludzie co sobie kode jebna kilka razy i maja skreta a sa ludzie co pizgaja hel kilka lat sportowo i sie skreta jeszcze nie dorobili (ale ich czas nadejdzie). To jest wyjatkowo osobnicze i kurwa nie ma tu co robic sondy.

 

Rejestracja: 2007
  • 521 / / 0


mgr pisze:
@Antyblysk
Nie wiem jak robią to ci którym się udaje. Wiem natomiast że każdy opioidowiec potrafiłby by brać na sportowo, pytanie tylko jakim kosztem, jak długo.

Dla mnie byłby to swoisty masochizm, lizanie loda przez szybke, jak napisał Blu życie na wiecznym dupościsku w oczekiwaniu na nagrodę czy raczej ulgę. W moim przypadku nie do przyjęcia. Jestem na to za słaby.
Potwierdzam i to w przypadku samej kody. Żeby raz w tygodniu chociaż przyjebać warto męczyć się w depresji, która z czasem pewnie by się pogłębiała.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Holandia: Kliniki uzależnień nie są dla palaczy. Wszystko przez ubezpieczenie

Osoby uzależnione od papierosów powinny otrzymać podobną pomoc jak alkoholicy i narkomani – twierdzi lekarz Jeroen Hinneman, który w tej sprawie napisał list do Tweede Kamer (holenderskiej Izby Reprezentantów). .

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 107 / 1 / 0


a) jeśli chodzi o tolerancję:

przy obecnym trybie używania opiatów (raz na dłuższy czas kilka dni używania) tolerancja przy pierwszym wzięciu nie robi problemu, oczywiste jest, że spadła od czasu stałego brania, jednak nie do pierwotnego poziomu. przy drugim już wzięciu jest tak wysoka, jak przy dawnym trybie, utrzymując się przez kolejne dni na jednakowym poziomie.


b) jeśli chodzi o chęci:

ciężko jest z tym okresem pomiędzy kolejnymi 'przypadkami', ochota rośnie z każdym przygrzaniem, zamiast spadać skupiona na chęci sportowego używania. najlepszym wyjściem okazało się ograniczanie z zewnątrz - sterować sytuacją tak, by samemu sobie uniemożliwiać kolejne święto z opio.
Posty: 13 Strona 2 z 2
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość