Druids Fantasy - kapsułki z LSA

Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 1387 / / 0

Jak zjesz te 5g to znowu będziesz niezadowolony, bo to trochę mało.

• 150 / 1 / 0

Zamówiliśmy z kolegą 10g na spółę.
W takim razie jakoś się podzielimy, tak żeby jeden zżarł całość.
10g wystarczy?

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Marsz Wyzwolenia Konopi 2019 już 25 maja

Dnia 25 maja 2019 kolejny raz będziemy maszerować ulicami, żeby w dosadny sposób głosić sprzeciw dla panującej w Polsce polityki wobec marihuany.

• 1387 / / 0

Jeśli nie będziesz ekstraktował, to powinieneś być zadowolony, a przynajmniej nie narzekać, ze nie działa :D

• 425 / 3 / 0

Coś słabe chyba teraz te druidy, albo coś poszło nie tak;p Jedliśmy kolo 5 najpierw 3 potem kolo 6 dozucilismy po 2. I teraz slabo. Czuje sie ogólnie spoko, ale mało psychodeli, czuje niedosyt, jakby ta bania miała wejść dopiero. Marilyn Manson - Fundamentally Loathsome fajna nutka na kazda bansznie;D Nawet trochu bakczku nie pomoglo;p Rockreci sie to jezcze?

• 666 / / 0

po stylu w jakim napisales wnioskuje ze jednak dziala ;-) a bylo sie sluchac starszych i kupic nasionka heh. pochwal sie pozniej jak to wygladalo bo ciekawy jestem o ile sie zmienily jesli wogole.

• 425 / 3 / 0

Słabo słabo :(
W lecie jadlem 3 z kumplem + bakansko i bylo super:D Mega zjaranie,3d,euforia,banan itp itd;D
Tym razem lipa zjedlismy ja 5 kumpel 5 i 2kumpel 3 i lipa. Poczułem chwile jak wyszliśmy na pole, że już wchodzi, małą euforie i zmiane percepcji. Niestety się nic nie rozkręciło...tylko bolał brzuch i potem zmuliło.
Dziwnie, po raz pierwszy mnie coś nie poklepało;p Nie licząc benzo, bo to nie klepie wogole XD
Kumpel nr.3 Zjadła na nastepny dzien również 5 i lipa. Każdy mówił, że nic nie poczół:(
Zrobili nas w huja, czy coś te druidy sie pogorszyły.

Apropo nasion, które najlepsze i z jakiego sklepu? Na MO są jakieś z meksyku...dobre?

Sky

• 144 / / 0

Każdy mówił, że nic nie poczół:(
To fakt jakość Druidów z czasem spadła a przynajmniej trafiają się różne partie. Początkowo też byłem nimi zachwycony :-D Daltego jesli LSA to nasiona morning glory z MO lub zakaspułkowany ekstrakt z shamanshop-tu przewaga euforii nad psychodelą ale poniekąd czuć ją trochę
Ostatnio zmieniony 01 marca 2010 przez Sky, łącznie zmieniany 1 raz.

• 241 / 5 / 0

Keeda pisze:
(...)

Apropo nasion, które najlepsze i z jakiego sklepu? Na MO są jakieś z meksyku...dobre?
Ja również proszę o recenzję sprzętu z MO. Konkretnie interesuje mnie Heavenly Blue. Są dobre wizuale (OEV) po nich, czy tylko euforia?

• 425 / 3 / 0

Na MO nie ma morning glory są za to...
Ipomoea tricolor "Flying saucers",Ipomoea tricolor,Ipomoea violacea "mexico",Ipomoea purpurea "Heavenly Blue".
Które wybrać dla jak najlepszych psychodelicznych doznać, i ile zjeść?

Na Shamanshopie jest zakapsółkowany ekstrakt z morning glory- 5 kapsułek po 1100 mg, czyli jedno opakowanie styknie czy musze zjeść dwa?!

Użytkownik nieaktywny
  • 35 / / 0

bierz Heavenly Blue a co do kapsułek to 1 opakowanie na bank powinno starczyć na raz, może to nawet za dużo będzie bo ktoś na forum pisał że 3 mu wystarczyło w zupełności-poszukaj tego posta to był cały trip opisany gdzieś w tym dziale.
Wróć do „Powoje”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata