DET

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

Ale co to ma do uzywania w farmakologii?

• 219 / 1 / 0

opak pisze:
Nie pomyliles sie z AMT?
Przepatrzyłem wszystkie źródła które pamiętam i nie znalazłem czegokolwiek na poparcie tej informacji, to faktycznie musiała być inna substancja. Przepraszam za mylny trop ;)

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

W związku z obrotem pseudoefedryną, farmaceutka traci na 3 miesiące prawo wykonywania zawodu

Pod koniec maja Sąd Aptekarski przy Dolnośląskiej Izbie Aptekarskiej we Wrocławiu rozpatrywał sprawę kierowniczki apteki, która miała pozwolić na niezgodną z przepisami sprzedaż ogromnej liczby opakowań leków z pseudoefedryną.

• 219 / 1 / 0

Ogólnie o DET - przeczytałem raporty na erowidzie (wszystkie aż 6 czy 7). Trochę mało tych opinii by jakieś uniwersalne wnioski wyciągać, nie mniej wynikało z nich mniej więcej tyle, że DET jest niezwykle przyjemną w działaniu tryptaminą, ale nie dorasta do pięt wizualom po swojej "mniejszej" siostrze, DMT.

DET ma jednak tę przewagę, że jest aktywne oralnie bez imao. To duży plus, bo palenie ponoć jest mało przyjemne, a nie każdy jest zdolny się kłuć.
W jednym z raportów ktoś opisał się po 300mg freebase'u (doustnie). Ilość spora, a spektakularnych wizualizacji nie doświadczył, jeszcze poszedł na imprezę :)

Zaciekawił mnie jeden raport ~75mg freebase (palone) - tutaj typ bardzo dokładnie opisał swój film - w przeciwieństwie do reszty raportów, wspomina o naprawdę ciekawych OEV.

Bardzo intrygująca substancja.... Zepchnięta w cień przez legalne DPT i legendarne DMT, choć pewnie jest równie godna uwagi. Szkoda, że nikt z [H] nie jest w stanie/nie ma chęci podzielenia się informacjami z pierwszej ręki...

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 21 / 0

Orlan pewnie moglby, ale raczej tu nie zaglada ;)
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata