Fenetylaminy 2C-x: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 115 / / 0

2C-B+MDMA CREAZYCOMBO POLECAM :)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2014 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmiana nazwy tematu.

• 22 / / 0

ja jadlem 2c-b (3.5 rolexa) + 0.5 kartona (niby zawsze ma to byc lsd ale co do tego nie mam pewnosci) i bylo wyjebiaszczo :D

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Wielka operacja antynarkotykowa w Brazylii. Agenci zajęli 47 samolotów i… łódź

26 osób zostało już aresztowanych w Brazylii, a służby zatrzymały 47 samolotów. Jest to część wielkiej operacji antynarkotykowej przeciw sieci, która miała w ciągu ostatnich 2 lat przemycić do USA i Europy co najmniej 9 ton kokainy z Ameryki Łacińskiej.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

Zajebisty miks to 25mg 2c-e + jakies 300-400ug lsd. Jest strasznie kolorowo, zero bodyloadu, czulem sie przepysznie. Niestety 2c-e schodzi troche wczesniej, co wyraznie czuc i przede wszystkim widac, mysle wiec na przyszlosc dowalic wtedy jakies 150mg mdma i zyc nie umierac:)
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 2 / 0

Witam,

Ostatnio pojawiły się u mnie żółte, albo jak niektórzy mówią, złote rolexy na 2C-B. Wczoraj testowane 2 szt. Baaardzo OK :-D Wpadłem na pomysł zmixowania ich z DXM. Tak np. 2 szt. + 450 mg DXM Czy ktoś już próbował mieszać 2,5-dimetoksy-4-bromofenyloetyloamine i dekstrometorfan? Albo chociaż słyszał lub wie coś z autopsji o mieszaniu fenyloetyloamin z deksem?
Ostatnio zmieniony 13 września 2009 przez Akodeen, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 2497 / 20 / 0

DXM + 2C-x to swietny pomysl, bardzo efektowny. Zadnych nieprzyjemnosci nie stwierdzilem, ale niektorzy narzekali na cisnienie. Moze ci se beta-bloker rzydac. Dawki jakie laczylem to 20-40mg 2c-e, albo 2c-i + 450 albo 900mg DXM. Niedawno, na zjezdzie z 900mg DXM wrzucilismy w kilka osob po 70mg 2c-i i bylo na prawde mocno
(poza tym bylo shponglena zywo, wiec genialne s&s :) ), ale wszyscy przezyli. Chociaz przyznaje, ze w pewnym momencie myslalem ze zemdleje od tanczenia i braku picia.

Użytkownik nieaktywny
  • 336 / / 0

Mutant : P Ty i cala ta twoja ekipa ;p
Zle doczytalem posta myslalem ze tanczyliscie po 900 DXM :D
Akodeen napewno bedzie ciekawy miks Napewno nie tak efektowny jak np 2C-E i DXM ale bedzie dobrze : )

• 408 / 2 / 0

Ja przy 20mg 2C-E + 150mg DXM miałem nie przyjemności. 3 razy rzygałem tak mocno, że mnie mroczyło od skurczy żołądka, w którym było półtorej szklanki coli... Swoją drogą polecam drinki 2C-E w coli :)

Użytkownik nieaktywny
  • 336 / / 0

Ja jestem z tych przypadkiem o ktorym opisuje swietlisty
Po 30 mg i 450 mg DXM myslalem ze ekspolduje takie cisnienie mialem hehe. :)

Użytkownik nieaktywny
  • 466 / 1 / 0

A jak sie ma połączenie 20mg 2C-E z mj, pewnie też dobrze ;-) ???

• 3491 / 25 / 0

Jak najdobrze.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata