Na testach na narkotyki wykryto u mnie 'opiaty'

Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 57 / / 0

Tak.. Dziala na te same receptory ale budową chemiczna nie przypomina zadnego z alakaloidow opium. w testach nie wychodzi... Bupra i fentanyl tez. Testy sprawdzaja budowe chemiczna, receptorow nie maja wiec nie pokaza niczego poza morfina i paroma pochodnymi.
Na przyszłość nie odkopuj tematu sprzed dwoch lat.

ooo

Użytkownik nieaktywny
  • 1244 / 3 / 0

a moze brales tabletke od bolu glowy ? :D

Przełomowy wyrok w Meksyku. W pewnym sensie... zalegalizowano kokainę

Sąd w Meksyku zadecydował o legalizacji kokainy dla dwóch osób. Oznacza to, że będą mogły kupować i zażywać narkotyk zgodnie z prawem.

• 1384 / 4 / 0

doczytałem sie w opisie substancji "tramadol"w neuro grove że tramadol moze dać pozytywny wynik testu na opiaty-ale jego czas wynosi około 6godzin po zarzyciu nie wiem ile w tym prawdy no ale ok-6godzin po zarzyciu to zaden psycholog testu by robić nie musial-popatrzał by w oczka i juz by stwierdzil ze here sie waliło-zreszta nie wiadomo ile prawdy w tym choć artykół napisany dość rzeczowo :/
  • 56 / 1 / 0

prawie_martwy pisze:
Na discovery w brainiacu(może jeszcze lecą powtórki) sprawdzali czy zjedznie 6 pączków z makiem(a co dopiero dużo makowaqca) da pozytywny test na opiaty - okazało się że tak więc postaraj sie kolego PK znaleźć ten odcinek brainiaca na discovery i pokaz go rodzicom ;).
http://www.youtube.com/watch?v=Y9At-dgp0rQ - Odcinek Brainiac'a z fałszywym pozytywnym wynikiem testu na opiaty w skutek zjedzenia rogalików z makiem. "Failing A Drug Test With Bagels"

Skoro już go z ciekawości poszukałem, to pomyślałem, że może komuś się przyda.

Użytkownik nieaktywny
  • 72 / 1 / 0

Jeśli jesz Acodin też wykrywa opiaty.

• 1118 / 6 / 0

A co tam była napisane po "presumptive positive"? Cwaniaki celowo tego nie pokazali, ciekawe.

• 466 / 8 / 0

Presumptive Positive (For Confirmation)

Widać, jak się tryb HD włączy.
Wróć do „Opioidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata