Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 1 z 2
 • 87 / 3 / 0
Testowane wczoraj :-] 450mg DXM i 5 dużych cubensisów, 3d w kolorze hehe, takich "wizji" jeszcze na zamkniętych oczach nie miałem, a odbiór muzyki przepiękny momentami zastanawiałem się czemu leci tak jakoś wolno :P
tunele, struktóry światła, błyski, a czasem to wszystko pod kontrolą ...i to uczucie zatopienia w "żelu" ... coś jak by "przesunięta w fazie" świadomość, hehe, rozdzielona na cząstki, a każda cząstka "wzrasta" i przemienia się w nową formę ... pięknie! :D
 • 913 / 30 / 0
Nieprzeczytany post autor: Kazik »
Kolejność zarzucania?
Your circuit's dead, there's something wrong, can you hear me, major Tom?
 • 87 / 3 / 0
Nieprzeczytany post autor: ototom »
najpierw poszedł dxm na pusty żołądek, partiami co by lepiej wszedł, a po 1.5h gdy czułem, że aco nieźle już wchodzi zjadłem grzyby zapiając wodą i przypaliłem maszka z drewnianej fajeczki .... no i wtedy czym prędzej do łóżka, zgasić światło, mp3, słuchawki na uszy i INNY ŚWIAT ;] najpierw chwile na samej DXMowej jezdzie wirowałem w "szarej przestrzeni" ale jak substancja #2 zaczęła się wkradać to wszystko nabrało koloru i kształtów w n-wymiarowej przestrzeni -KOSMOS

(godzinę przed dxm jadłem jeszcze cholinę 500mg ,DMAE ~500mg, i Huperzine A 200ug w celu poprawienia pamięci)
 • 36 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Stander »
Podwyższone tętno jest bardzo schizujące.
 • 2497 / 43 / 0
A waliles kiedys DPT? Albo DMT? Zwsze serce wyskakuje z klatki i lomocze po policzkach, ale w sumie to chyba nikt nie zszedl przez to jeszcze(albo ci, co maja wady serca po prostu tego nie biora, znam taki przypadek, bardzo rozsadne podejscie, jak na hmmm, narkomana?). Beta blokery to jest to, nie wiem czemu tak malo osob na forum o tym wspomina, ale to na prawde swietna sprawa. Oszczedzi ci duzo zycia i zdrowia, no i chyba troszke przyjemniej jest, jak masz swiadomosc, ze wcale nie wykitujesz za hwile od cisnienia czy tam tetna.
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
 • 10 / / 0
Wczorajszej nocy miała miejsce dziwna sytuacja, którą może potraficie mi rozjaśnić. Ja i osoba X i Y zjedliśmy po ok. 5-6 suszonych ecuadorów na głowę. Partia sprawdzona, grzyby z niej działały doskonale, przechowywane dobrze. Jedliśmy na w miarę pusty żołądek, a jednak mimo tego nie odczuliśmy żadnych efektów przez 2 godziny. Ja z X postanowiliśmy zjeść po 330 mx DXM na głowę, coby nie być tak zupełnie trzeźwym tego wieczora. Po około godzinie weszła faza: Mocno dysocjacyjna, z bardzo rozbudowanymi, przestrzennymi CEVami, projekcją astralną, mieszaniem się CEVów z OEVami. Później, gdy te efekty trochę osłabły, zauważyłem mocny rozpierdol umysłowy i nieogarnięcie. Całość trwała około 5h, aspekty DXM zostały bardzo wzmocnione i zniekształcone przez grzyby. Dodam, że Y, która nie jadła DXM nie miała żadnych efektów. Nie mogę dojść, dlaczego grzyby nie zadziałały do momentu wejścia DXMu, czyli po około 3-3,5 g od zjedzenia grzybów i dlaczego Y nie miała żadnych efektów, mam nadzieję, że pomożecie.
 • 20 / 1 / 0
Obawiam się, że to wina Acodinu.
 • 3129 / 18 / 0
W przypadku grzybów można powiedzieć tylko jedno - "tak bywa". Jeśli nie podziałały to znaczy, że substancja aktywna mocno zdegradowała i była prawie nieobecna, poza tym nawet przy tym samym rzucie poszczególne grzyby mogą różnić się mocą. U was progowa dawka psylocyny wpłynęła na jakość tripa na DXM, u 3 osoby działanie nie zostało zauważone.

Poza tym "5-6" grzybów nic mi nie mówi, to może być 1g suszu, a może być 10g suszu.
High, how are you?
 • 123 / 8 / 0
Po 20 łysiczkach i 150 mg DXM pojawiły się wizualizacje które były pomieszaniem kaszlakowych wyobrażeń i grzybowych wzorów. Ogólnie niezbyt przyjazne doświadczenie- wlatywanie w ciebie pomieszanych twarzy przy otwartych oczach. Po godzinie zmorzył mnie sen, i to w sumie jedyny plus tego mixu.
second helping
 • 3277 / 630 / 9
Tak zwane Akogrzyby. ako ako grzyby polecam wszystkim, nakurwiajcie tego mixa rozjebane dziwki. %-D
Mix fajny ale czasem bywa dziwnawo i pokrzywkowo. O dziwo lepiej mixowac z cubensisami niż łysiczkami. Chyba tak żeby było homogenicznie pod względem sztucznosci. A nie nejcza versus kimia, chociaz mixy vs tez moga byc. To tak jak z kawalkiem, moze byc featuring albo vs.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
ODPOWIEDZ
Posty: 19 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.