Pierwszy projekt na 2009

Moderator: Konopia

• 463 / / 0

na 2009 planuje 10 passionów na out i może jakiegoś durbana

• 309 / 19 / 0

No ja wiem na 100% ze passion musi być.. I może dacie jakieś swoje typy, co proponujecie, bo zastanawiam się nad innymi odmianami tylko nie wiem na co się zdecydować.. Więc jak macie jakieś swoje pewniaki to podawajcie... :D
Pozdro

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Nowy sprzęt wykryje obecność narkotyków. Wkrótce trafi do norweskiej drogówki

Już na koniec tego roku norweska policja zyska nowy sprzęt, który pozwoli łatwiej wykryć kierowców prowadzących pojazdy pod wpływem środków odurzających – aby wykazać obecność substancji w organizmie potrzebna będzie jedynie próbka śliny, dlatego test będzie można przeprowadzić już podczas kontroli.

• 1239 / 20 / 0

Ja chyba zainwestuję w Easy Sativa.
Jak myślicie da rade? :o)

• 325 / 1 / 0

Fugol980 pisze:
a mi się śniło że na outa 2009 posadziłem 12 x rudealis skunk
polecam

• 318 / / 0

mówisz że dobry ten rudealis skun ??

• 852 / 49 / 0

.LukAs. pisze:
No ja wiem na 100% ze passion musi być.. I może dacie jakieś swoje typy, co proponujecie, bo zastanawiam się nad innymi odmianami tylko nie wiem na co się zdecydować.. Więc jak macie jakieś swoje pewniaki to podawajcie... :D
Pozdro
maroc, top44, hawaii x skunk1

• 309 / 19 / 0

No właśnie nad Top44 i Rudealis'em myślałem.. A ten Maroc i Hawaii nie będą miały jakiś większych problemów z dojściem? I jak z mocą tych odmian?

• 852 / 49 / 0

Top44, Maroc, Hawaii dla mnie są to odmiany bardzo mocne, hawaii - kiler :) ale jednym dochodził innym nie.. nie wiem od czego to zależy, może breeder sie za bardzo nie postarał. Maroc dojdzie bez problemu, o to sie niemartw.

• 309 / 19 / 0

No własnie nad nim się też zastanawiałem.. :) no w każdym razie dzięki.. ;P Jakoś się ukierunkowałem na ten sezon :)

• 325 / 1 / 0

Fugol980 pisze:
mówisz że dobry ten rudealis skun ??
jasne. no mistrz :-D i nasionka tanie. jak będziesz zamawiał to polecam sklep www.thc-thc.prv.pl
Wróć do „Uprawa w szklarni lub pod osłonami”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata