Fabryki:
mefedronu
Chlorów ( 3CMC/4CMC )
i po drodze też pewnie była produkcja 3MMC ta sama taśma co mefedronu tylko inny "dodatek"
przejęcia liczone w TONACH
kilka z ważniejszych:
https://radio.lublin.pl/2024/07/najwiek ... o-zdjecia/
https://radiopoznan.fm/informacje/pozos ... narkotykow
https://cbsp.policja.pl/cbs/aktualnosci ... lisko.html
Tu wielkiej filozofii nie ma, to były jedne z największych przejęc ostatnich lat łącznie z likwidacjami samych linii produkcyjnych które były na prawdę sporawe.
28 września 2024Klefedron1234 pisze: W ich miejsce powstaną dwie kolejne fabryki. To zbyt zajebisty biznes, żeby ktoś nie zaryzykował. A mimo to od dłuzszego czasu 3mmc zanika z rynku. Moze to kwestia tego, ze ludzie wolą MDMA niż 3mmc oral.
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
Czy lekarstwem na samotność, niepewność lub lęk mogą być psychodeliki?
Kokaina podróżuje przez Atlantyk w bananach. Porty nie radzą sobie z kontrolą
Narkotyki łatwiej dostępne w Warszawie niż alkohol. Dowóz 24/7
11 ton medycznej marihuany w 2024 roku: Polska podnosi limity importu
W ostatnich latach rosnące zapotrzebowanie na medyczną marihuanę w Polsce skłoniło władze do podjęcia działań, mających na celu zwiększenie dostępności tego leku. Najnowsza decyzja Międzynarodowej Rady ds. Kontroli Narkotyków (INCB) potwierdza ten trend, co stanowi dobrą wiadomość zarówno dla pacjentów, jak i firm farmaceutycznych działających na polskim rynku. Decyzja ta umożliwi lepszy dostęp do marihuany medycznej, której skuteczność w leczeniu wielu schorzeń jest coraz szerzej uznawana.
Pojawił się postulat wprowadzenia ceny minimalnej za alkohol. Rząd pracuje nad nowymi rozwiązaniami
Ostatnia afera z alkotubkami może mieć znacznie poważniejsze skutki niż wycofanie feralnego produktu ze sklepów. Okazuje się bowiem, że rząd rozważa wprowadzenie ceny minimalnej za alkohol. Taką informację przekazał na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia wiceminister zdrowia Wojciech Konieczny.
Co z polską załogą statku z narkotykami? „Sprawa się przedłuża”
Obywatele polscy wchodzący w skład załogi statku „Jawor”, na którym w brazylijskie służby zarekwirowały w porcie Itaqui w mieście Sao Luis pół tony kokainy, nie trafili do aresztu – informuje brazylijska stanowa policja federalna. Śledztwo jest jednak w toku i żadnego rozwiązania nie można jeszcze wykluczyć.