Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2510 • Strona 251 z 251
  • 72 / 15 / 0
28 sierpnia 2024Lavender1253 pisze:
Tak myślałam, ze tramal wszystko mi pomieszał. Za okolo tydzień wjade na dawkę 300mg. Jesli to nie zadziała, to chyba nie ma dla mnie leku, ktory pomoze mi wyjść z deprechy :( dzieki za odpowiedź
bupropion hamuje swój własny metabolizm, poczekaj z miesiąc zanim machniesz ręką. W międzyczasie tolerancja wyrobiona przez tramal powinna trochę spaść.
  • 40 / 8 / 0
12 sierpnia 2024Heavenscape pisze:
(...) przyjmowanie postawy obronnej w rozmowach czy ciągłe poczucie odrzucenia lub wrogości.(...)
Ależ trafiłeś tym określeniem! Nie byłem w stanie w ogóle zrozumieć, co się ze mną dzieje - czułem się praktycznie w każdej sytuacji jak "oblężona twierdza", było to uczucie zupełnie sztuczne, indukowane, sprzeczne z moim ego. Ciągłe było gdzieś głębokie poczucie braku zrozumienia, tak, właśnie takiego odrzucenia. Po odstawieniu bupro - praktycznie ręką odjął, jakbym wrócił na właściwe tory. Ciekawe, że literatura tego tematu nie podejmuje. Obstawiam długofalowe efekty brania, a tego się często nie analizuje, bo ciężko.
  • 828 / 250 / 0
@tomeq82

Lol, to nieźle. Brzmi zupełnie jak jakieś uzależnienie, które generuje podobne objawy. Przynajmniej ja się czułem podobnie jakieś 6-7 lat temu, aczkolwiek mogła to być kwestia też chujowego towarzystwa. Jak to ma takie działanie uboczne, to cieszę się, że nie kurowałem się tym lekarstwem.
  • 40 / 8 / 0
@GermanskiOprawca
Tak wygląda, ale może to kwestia długotrwałego brania (kilka lat) i odstawienia wspierających niejako SSRI - escitalopramu w dawce podtrzymującej. Zostałem na samym bupro przez jakiś czas i się wkręciło wszystko mocniej. Ale fakt jest taki, że po odstawieniu bupropionu, właściwie natychmiast (z dnia na dzień) minęły wszystkie, zupełnie z nim początkowo nie łączone, efekty uboczne.

Oczywiście, zalety są ogromne - całkowite wycięcie głodu nikotynowego, odmulenie po SSRI itp. ale jednak te długofalowe skutki zacząłem czuć coraz mocniej a przejrzenie internetów mnie utwierdziło, że problemy to nie do końca ja sam, ale wsparcie w formie bupro ;P
  • 10 / 2 / 0
Bardzo dobry lek jak dla mnie bupropion idealnie daje lekkiej stymulacji, poprawia nastrój i daje taką delikatną chęć do robienia czegoś coś jak na mikro kresce amph.
  • 5 / / 0
W dawce 150 mg na rzucenie palenia, Działał przez tydzień, czyli papierosy smakowały jak trociny. potem przestał działać. Efektu dodania motywacji i spidu nie uświadczyłem.
  • 452 / 126 / 2
@Aniki a to dziwne, bo mi fajki jeszcze lepiej smakowały niż przed zażywaniem (obecnie nie palę od roku) być może lubię smak trocin %-D
Wspomóż edycję narkopedii - https://narkopedia.org/
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
  • 43 / 34 / 0
Być może bupropion i metabolity nie są antagonistami, a częściowymi agonistami receptorów nikotynowych... Z jakiegoś powodu ułatwia detoks od nikotyny, a nie po prostu neguje działanie nikotyny.
Osobiście palę 2-3 dziennie – smakują git, ale nie czuję ciśnienia na więcej ;) Papierosy palę dla przyjemności, a nie z kompulsji.
  • 53 / 30 / 0
1,5 miesiąc używania z tianpentyną 1 raz od 3 dni 0 1 1 i obserwacje:
150mg na początku fajnie działało potem jakby w tle kawa dokłada mocy
Od 3dni zabawa z 300mg to już czuć po 2-3 godz welbox po kawie nawet fajna wybitka, czujność mega jakby poprawienie inteligencji pamięci (może to to może to tianeptyna).
Zioło jakby psuło na drugi dzień działanie -nie chce się choć dobrze zioło klepie.
Przechodzimy do ketonów i MDMA:
Po zajebaniu oczywiście gdy z rana był bupropion a po południu tianeptyna
- kryształu srogo i rower potem po jeździe ok 200 mg MDMA bomba po pierwszym dobra po drugim jeszcze lepsza tylko obraz lata na boki i nieudało się odblokować telefonu haha
-kryształu na rowerku i mefedronu booomba dobra mef jakby dłużej działał takie fajne szczęście z mniejszą wybitka
Na 2gi dzień zwał i co ciekawe w myśl zasady truj się tym czym się leczysz haha jakby bupropion leczył w dużym stopniu zwale oczywiście z opóźnieniem 3-5godz. Post pisany po 300mg bupropionu o 7 rano jest 10 i mocnej kawie.....czyt wybitka😍
  • 8 / 5 / 0
@Morbid-Thirst
Ja od niedawna przyjmuję bupropion w leku Oribion (przepisanym mi przez psychiatrę w ramach leczenia epizodu depresyjnego ChAD). Leczniczo działa na mnie rewelacyjnie i oby rozwiązał moje dotychczasowe problemy, bo podczas tego epizodu nie nadaję się do niczego. :niewiem:

Moje pytanie dotyczy interakcji pomiędzy NDRI a kilkoma specyfikami z którymi najczęściej miałam do czynienia, a mianowicie: keta, koko, emka i apteczne benzo.

Dodam że oprócz tego regularnie zażywam walproinian sodu (na ChAD) I już zdążyłam się przekonać że potęguje działanie kety i wywala je w kosmos dosłownie.

Teraz wolałabym zasięgnąć informacji zanim znowu poddam się autoeksperymentom.
ODPOWIEDZ
Posty: 2510 • Strona 251 z 251
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Palenie na klatce schodowej jest legalne

Chyba każde dziecko wie, że palenie papierosów jest wybitnie wręcz niezdrowe. Równocześnie kolejne pokolenia Polaków ulegają temu nałogowi. Dzieje się tak pomimo ustawowej prewencji, profilaktyki i ograniczeń. Nic dziwnego, skoro te są dziurawe jak sito. Trudno o lepszy przykład niż palenie na klatce schodowej. Niby nie powinno być legalne, ale jednak jest.

[img]
CBŚP zlikwidowało laboratorium metamfetaminy - zabezpieczono 120 litrów narkotyku

Policjanci CBŚP zlikwidowali w woj. podlaskim laboratorium metamfetaminy. Na terenie jednej z posesji położonej na obrzeżach małej miejscowości powiatu bielskiego ujawniono blisko 120 litrów płynnego narkotyku, którego czarnorynkowa wartość przekracza 7 milionów złotych. Do sprawy policjanci zatrzymali 4 osoby.

[img]
Pół kilograma marihuany w paczce z USA. Śląska KAS udaremnia przemyt

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Katowicach przeprowadzili kolejną udaną akcję w walce z przemytem narkotyków. Tym razem, podczas rutynowej kontroli przesyłek pocztowych w sortowni w Zabrzu, zabezpieczono ponad pół kilograma suszu marihuany zawierającego THC. Do sukcesu operacji przyczynił się czworonożny członek zespołu, pies służbowy o imieniu Kodi.