Dział poświęcony zapytaniom użytkowników wobec ich spraw bieżących.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
  • 2335 / 618 / 0
@ hruser

Widzę że kolega po fachu !<3 Poszły w końcu jakieś konkretne rady z autopsji a nie z teorii za które Ci dziękuje.

poleciłbym ci wyjebki internetowe, jest z tym więcej pierdolenia na początku ale jeśli dobrze poczytasz o ile ci się chce to można tak latami.
Znam typa co przez 10 lat zrobił sobie z tego tzw. "stałe źródło utrzymania", kupił działkę teraz będzie się budować oczywiście wszystko trzeba łyżezką a nie od razu na 30k PLN.
Haha tak się składa że za kratami oglądałem Ciekawy program o nazwie " złodzieje " . Typki okradają ludzi na różne sposoby a potem się im pucuja " Jest Pan w programie Złodzieje !! Na żywo !!, wlasnie Pana/ Panią okradliśmy bo był Pan nie uważny" hahaha w domyśle oni przedstawiają wszystkie te wyjebki i sposoby na jume żeby edukować i przestrzegać społeczeństwo.... Ja jednak chapałem ten program od drugiej strony , wszystkie te "sposoby" mi zostały w baniaku a część nawet spisałem.. Panowie wspaniale mnie do edukowali ale chyba odwrotnie do zamierzenia hahaha ale Ciiii....
Na razie jestem przykładnym obywatelem , musze zwolnic.. Mimo to jeśli wrócę na "Czarną Stronę" to zmienię taktykę ....

"Jak już kraść to miliony nie 4ropaki Jak ruchać to księżniczki a nie dziwki i trollice ". Pozdro Ziomuś !

@dedamu5
Zespół Kuratorskiej Służby Sadowej powinien wiedzieć, kto jest twoim kuratorem. Poza tym, sam powinieneś to wiedzieć, jeżeli jakakolowiek sprawa była z nim związana.
Szczerze dziękuję również Tobie za tą radę! Dzięki temu tak naprawde ogarnąłem co i jak ;) +10
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2024 przez WujekMorda, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 75 / 7 / 0
cut

off-top, post niezgodny z tematem /d5
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.