Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3442 • Strona 344 z 345
  • 52 / 4 / 0
jest sens dodac koks do zwyklego papierosa ? testowal ktos ?
  • 1579 / 222 / 0
Nie ma sensu.
  • 3678 / 568 / 2117
@bbygang13 kokaina jest najbardziej efektywna, gdy jest wdychana przez nos (sniffing) lub wstrzykiwana, ponieważ te metody pozwalają na szybkie wchłanianie substancji do krwiobiegu. Palenie koksu może nie być równie skuteczne, ponieważ wysokie temperatury mogą zniszczyć dużą część aktywnego składnika przed jego wchłonięciem do płuc.

Raczej będzie to strata materiału. Poza tym, nikotyna jak i koks są substancjami stymulującymi, więc mogą one wywołać połączone mnogość nieprzewidzianych sytuacji (zależnie od danej jednostki/persony).
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 1579 / 222 / 0
^^ zapomniałeś jeszcze o wcieraniu w dziąsło i wdychaniu jej bezpośrednio do płuc.

kokaina jest w postaci HCL i nie nadaje się do palenie dopiero po przerobieniu jej na free base czyli do wolnej zasady kokainy wtedy ma to sens.
  • 52 / 4 / 0
jestem na ssri + prega i ostatnio walilem koke w mixie z 300ml wodki. co prawda stymulacja normalnie odczuwana ale kompletny brak euforii i charakterystycznego wjazdu. to zasluga lekow ze blokuja euforie calkiem ?
  • 4757 / 797 / 0
Tak. Konkretnie SSRI.
- On Cię kocha Jesse.
-Wy jesteście zwykłymi gośćmi. Pan White jest jak diabeł

"Większość mnie nie lubi, reszta lata razem ze mną"
  • 490 / 60 / 0
na ile to (te 6 minutowe interwały) prawda/możliwe?
Byłem ćpunem. Waliłem kokę, hardkorowo. W najtrudniejszym momencie co 6 minut. Taki mój interwał. Każda sekunda staje się wiecznością, to jest tak totalne g*wno - mówił Filip Chajzer podczas konferencji Fame MMA.
  • 10 / / 0
czy koks brany samemu w domu a poza domem (impreza, spotkanie ze znajomymi) jest jakoś inaczej odczuwalny? czy widać większe działanie w towarzystwie?
  • 3678 / 568 / 2117
@Gearz

koks może działać różnie w zależności od kontekstu, w jakim jest zażywany. Kiedy bierzesz ją w domu samemu, efekt może być bardziej skoncentrowany na twoim własnym stanie psychicznym i fizycznym. Możesz bardziej skupić się na swoich wewnętrznych doznaniach, co może prowadzić do silniejszych odczuć euforii, ale również do większego ryzyka lęku czy paranoi.

Z kolei w towarzystwie, na imprezie czy spotkaniu ze znajomymi, wpływ kokainy może być bardziej zróżnicowany. Możesz odczuwać większą euforię i towarzyską pewność siebie, co może prowadzić do bardziej ekstrawertycznych zachowań. Obecność innych osób może również wpływać na intensywność i sposób, w jaki przeżywasz działanie, a interakcje społeczne mogą wzmocnić poczucie przyjemności.
https://www.tiktok.com/@hyperreal_talk (ciekawostki o [h] substancjach).
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Hajpowe podcasty - kliknij „subskrybuj” i bądź na bieżąco! — https://www.youtube.com/@hyperrealofficialpl
  • 5616 / 1125 / 43
E tam.
Tak można napisać o każdej używce.
Ja koko wolę sam brać.
Więcej dla mnie.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
ODPOWIEDZ
Posty: 3442 • Strona 344 z 345
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.