ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 3 z 3
  • 486 / 336 / 0
Jaskrawe iron many z przedziałka, niby 250mg, jadl ktoś????
  • 9 / 1 / 0
Niebieskie rolexy, nie te okrągłe tylko trapezy, z jednej strony korona kupione w Gdańsku, ktoś coś próbował?
  • 7 / / 0
Spotkał się ktoś z żółtym Kenzo? Kolor fluorescencyjny, z jednej strony logo a z drugiej napis, twarda otoczka, nie znalazłem nigdzie takiej na internecie
  • 9 / 2 / 0
W latach 2005-2007 piguły które były dobre nosiły na dyskotekach a teraz jadłem czyste MDMA i moim zdaniem to nie jest to samo co w tamtych latach. Oczywiście trafiały się również takie które nie działały.
Mam takie pytanie co one mogły zawierać? Samo MDMA? MDMA + amfa?
Ktoś jest w stanie powiedzieć co zawierały piguły w latach 2000-2006 w Polsce jak i zagranicą?

przeniesiono - łysy
  • 449 / 167 / 1
Głowa nie ta sama jak często piszę żółty moderator.
Uwaga! Użytkownik SerioSergio nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Obecnie testuje rozowe w ksztalcie workow z pieniedzmi, nie wiem jak sie to mierzy ale na pewno nie sa mocne, jedna cala na raz conajmniej
  • 1 / / 0
Hej, czy orientujecie się jak działają sowy? Są w różnych kolorach - niebieskie, brązowe, jasno brązowe. Jakie są efekty przy wzięciu większej ilości 4/5?

przeniesiono - łysy
  • 2 / / 0
08 kwietnia 2024Asapbobo pisze:
Spotkał się ktoś z żółtym Kenzo? Kolor fluorescencyjny, z jednej strony logo a z drugiej napis, twarda otoczka, nie znalazłem nigdzie takiej na internecie
Spotykałem w ostatnich miesiącach w Warszawie, działanie przyjemna ale moc nieduża, po jednej lepszy nastrój, większa chęć na rozmowę ale bez odczuwalnego uderzenia mocy i peaku, brak problemów z zasypianiem.

przeniesiono - łysy
Uwaga! Użytkownik globoglobiszczak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2 / / 0
Ktoś wie coś o Rolls Royce'ach w ostatnim czasie??

przeniesiono - łysy
  • 76 / 2 / 0
Niebieskie sowy Panama. W kształcie sowy z tyłu napis Panama. Ktoś próbował ostatnio z WLKP?

przeniesiono - łysy
ODPOWIEDZ
Posty: 30 • Strona 3 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.