Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3373 • Strona 338 z 338
  • 67 / 3 / 0
04 lipca 2024hruser pisze:
@KakaowySzatan02 jak te żarcie nosa wygląda u ciebie? Zapalenie zatok?
Nie. Chodzi bardziej o wyzeranie tkanki nosa i zatok - po prostu czuje ogromny ból, a efektów praktycznie brak. Później strupy, gluty, problemy z oddychaniem
  • 75 / 7 / 0
@KakaowySzatan02 idziesz do "laryngologa" bardziej fachowo otolaryngologa, po wstępnym badaniu ORL udałbym się na conajmniej tomografie komputerową nosa i zatok.
  • 67 / 3 / 0
@hruser
Ale betaketony na mnie działają sniffem. ketamina również
ODPOWIEDZ
Posty: 3373 • Strona 338 z 338
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.