Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1293 • Strona 130 z 130
  • 319 / 38 / 0
27 czerwca 2024KapitanAizen pisze:
Natomiast mam czasem trochę takiego pobudzenia, że nie wiem co zrobić z językiem.
Hmm spotkaj się z dziewczyną... :P

Btw. Nigdy nie miałem szczękościsku po 2cb - może wymieszali to z Mką? Dziwna sprawa ale też i każdy org. może reagować inaczej.
Cogito ergo sum
  • 1983 / 481 / 0
27 czerwca 2024omertakwit pisze:
@KapitanAizen kupiłem 0.5g prochu. Wydaje mi się że mogli tam dodać jakiegoś stymulanta żeby mi się zęby po tym zaciskały.
A jakie dawki jadłeś? Bo w sumie typowa to tak 15-30 mg czystego 2C-B, więc to dosyć mocno aktywna domieszka musiałaby być, żeby mogła ona wywołać takie działanie.
Może rzeczywiście tak na Ciebie działa.
  • 1 / / 0
Hejka, nie wiem czy w odpowiednim wątku wrzucam tego posta, jeszcze nie ogarniam forum, przepraszam was najmocniej. Ciekawi mnie czy lewetyracetam (keppra, lek przeciwpadaczkowy) canceluje działanie psychodelików, 2C-B na przykład, bo zamierzam niedługo zarzucić. Mam na uwadze oczywiście jakieś niepożądane efekty, w najgorszym przypadku właśnie padaczka, choć jest to mało prawdopodobne, napady mam bardzo rzadko a biorę leki raczej profilaktycznie. Wiem, że moje poprzednie leki, czyli karbamazepina prawie całkowicie cancelowały działanie LSD, po 2C-B również nie było efektów, jedynie migrena. Czy ktoś bierze lewetyracetam i może pokierować? Planuję zarzucić pilla 22mg, dodam też ze biorę baaardzo małą dawkę lamotryginy bo zamierzam zejść z lewetyracetamu. Nigdy nie miałem bad tripa po psychodelach, a nie chcę się zawieść przy następnym.
ODPOWIEDZ
Posty: 1293 • Strona 130 z 130
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.